Lista ocen Alfa Romeo Giulia II Sedan (20) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hrabia_Woland
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Miejsca dla mnie i rodziny jest wystarczająco. Mam wzrost 175 cm i dorosła osoba o tym samym wzroście za mną mieści się komfortowo. Miejsce środkowe z tyłu z racji tunelu nadaje się tylko na krótkie przejażdżki, ale 3 osoby dorosłe spokojnie się z tyłu zmieszczą. Kabina jest raczej z tych otulających niż przestrzennych. Bagażnik ze średnim dostępem i na dłuższy wyjazd trzeba się nakombinować, ale wystarcza miejsca żeby się spakować na 2...
~Tomi
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Nie jeżdżę jako pasażer więc ciężko ocenić. Dla kierowcy miejsca wystarczająco (mam 186 cm), nie mam odsuniętego na maxa fotela, za mną można normalnie usiąść. Mam wrażenie, że w konkurencyjnym A4 czy BMW 3 jest minimalnie więcej miejsca, ale może to też kwestia foteli sportowych, które otulają siedzących.
~DS
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Kto chce mieć bardziej pojemne auto, w kórym podróż jest bardziej komfortowa niech wybierze Stelvio, chociaż i w Stelvio podróż jest komfortowa we 4 osoby. Kupując Giulię liczymy się z gabarytami rzędu BMW 3 i nie uznaję to za minus. Wielkość auta to rzecz względna i indywidualna dla każdego z nas.
~d.alfa
Sedan 2.2 JTD 180KM 132kW
Z przodu miejsca jest wystarczająco dużo. Z tyłu również, pod warunkiem, że autem będą podróżowały 2 osoby na tylnej kanapie. Miejsce środkowe należy traktować "awaryjnie" ze względu na podłokietnik w oparciu i wysoki tunel między nogami.
~Cosmovsky
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Ilość miejsca raczej przeciętna, dla kierowcy jest jeszcze ok ale na tylnej kanapie szału niema. Ogromny tunel ogranicza miejsce na nogi z tyłu. Plus za to że można siedzieć bardzo nisko oraz za to że kokpit dosłownie otacza kierowcę.
~LightCredit
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Przestrzeń dla kierowcy jest dobra ale trzeba znaleźć te dobrą poycję i wtedy jest super. pasażerowie tylnij kanapy za osobami o wzroście około 1,80m nie powinni mieć problemów z racji na tunel środkowy lepiej podrużuje się w czwórkę.
~A. jak Alfa
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Jeżdżę sam lub w dwie osoby więc mógłbym dać 5* , bo dla 2 osób jest bardzo przestronnie, ale z tyłu jest zdecydowanie zbyt mało miejsca na nogi dla pasażerów. Same fotele bardzo komfortowe, mam wersje luxury.
~ANDY
Sedan 2.0 TBi 280KM 206kW
Z przodu bez uwag. Mam 188 cm i fotela nie muszę przesuwać maksymalnie do tyłu. Szerokość również wystarczająca. Na tylnej kanapie już trochę mniej miejsca. Raczej nie jest samochód rodzinny typu SUV lub VAN .
~Bartosz
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Kierowca i pasazer - tip top - nie trzeba wiecej ( przy moich 180 ) tył - bez rewelki - da sie jezdzic ale przy dluzszych dystansach na pewno nie ma wielkiego komfortu .
~DC
Sedan 2.0 Turbo 200KM 147kW
Jest naprawdę sporo miejsca. Mam wzrost 185 cm i dorosła osoba o tym samym wzroście za mną siedzi komfortowo. Nie muszę się przysuwać.
Alfa Romeo Giulia II Sedan