Ocena kierowcy - Alfa Romeo Giulia II Sedan

Silnik 2.9 V6 510KM 375kW
Rok produkcji 2017
Alfa Romeo Giulia II Sedan 2.9 V6 510KM 375kW 2015-2019 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Świetnie trzyma, a komfortowe
Układ hamulcowy : Ten irytujący dźwiek.
To jest prawdziwa Alfa. Ma kilka minusów, ale co z tego. Nie ma ideałów
Mocy ma aż nadto. Żartowałem;-) Trzeba go oszczędzać jak jest zimny, dziwne dźwięki wydaje, ale gdy się rozgrzeje i potraktuje mocniej budzi się w nim potwór.
Nic dodać, nic ująć. Jak dla mnie oki.
Bałem się połamanych żeber na naszych drogach, ale nic z tych rzeczy. Jest, o dziwo komfortowo nawet na race. Tylko przy większych dziurach bije z tyłu. Świetne na zakrętach, tyłek lekko ucieka.
Wrażenie jakie robi -bezcenne;-) jest cudowna, piękna. Najładniejszy sedan. Alfę albo kochasz albo nienawidzisz. Po tym poznasz prawdziwego świra
Nic do zarzucenia, oprócz słupków B, które jak cofniesz siedzenie trochę zasłaniają. Kwestia przyzwyczajenia
Z tyłu nie jeżdzę. Nie sprawdzałem. Foteliki się mieszczą;-)
Jest na tyle dobre, że pomruk silnika przygrywa piękną nutę. Jest cicho choć czasami słychać stuki zawieszenia ale...
Żłopie strasznie. Nie wierzcie producentowi, ani testom. Miasto 25 l/100 to nic specjalnego. W trasie nie mniej niż 12-15 l /100km. 510 kucy musi kosztować na stacji. Serwis kosztuje, przeglądy są, jakby to powiedzieć, niezbyt tanie. Ubezpieczenie? Nawet znośne stawki, jeśli wiecie o czym mówię.
Za te pieniądze? Nie ma nic piękniejszego i lepiej jeżdżącego.
Hałasujące przednie hamulce. Jak zimne nieznośnie. Ten typ tak ma- odpowiedź w serwisie. Nie kupujcie ceramicznych chyba, że latacie po torach. Żałuję
12 tys. km i oprócz dokuczających hamulców nic się nie dzieje. Kto zna Alfy ten wie, że to sukces. Może nowa jakość?!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.9 V6 510KM 375kW [l/100km]

18,7