Lista ocen Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d Facelifting 2016 (16) - Widoczność

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ja
Hatchback 5d Facelifting 2016 1750 TBi 240KM 177kW
wkurzający słupek a- trzeba uważać przy przejściach dla pieszych, bo potrafi zasłonić pieszego. do tyłu w sumie niewiele widać, ale miałem tak w każdym samochodzie, więc nie robi to na mnie wrażenia. jeśli jeździmy sami, warto fotel pasażera przesunąc do przodu- w domyślnej pozycji zasłania widok do tyłu w prawo. brak kamery cofania w opcjach- dla mnie to była jedna z największych wad tego samochodu. niby na czujniki też się da, ale przydałaby...
~Messerschmitt
Hatchback 5d Facelifting 2016 1.4 TB 16v Mair 150KM 110kW
Widoczność jest przeciętna. Słupek A jest dosyć gruby i niefortunnie poprowadzony utrudniając wjazd na rondo ( trzeba ruszyć głową aby upewnić się, że żaden pojazd czy pieszy nie skrył się za słupkiem). Słupek B również jest spory i nie ułatwia spoglądania za ramię przy zmianie pasa czy wyprzedzaniu. Widoczność do tyłu jest OK, choć szyba nie należy do największych a słupki C są dosyć masywne.
~ambienT
Hatchback 5d Facelifting 2016 1750 TBi 240KM 177kW
Widoczność to nie jest najmocniejszy punkt tego auta, mała tylna szyba utrudnia parkowanie, na plus duże lusterka boczne. Bez czujników tył ani rusz ale w tej wersji są już w standardzie.
~Arecky
Hatchback 5d Facelifting 2016 1750 TBi 240KM 177kW
Jak w lodzi podwodnej :) , przesiadajac sie do innego samochodu zawsze mam wrazenie jak bym jechal szklarnia
~Adk
Hatchback 5d Facelifting 2016 1.4 TB 16v Mair 150KM 110kW
przez wygodne i świetnie trzymające fotele niestety widoczność pozostawia nieco do życzenia
~paweł
Hatchback 5d Facelifting 2016 1.4 TB 16v Mair 150KM 110kW
auto pretenduje do " sportowego" więc ma taką widoczność jaką mają podobne auta. to nie van dla rodziny
~OP
Hatchback 5d Facelifting 2016 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
bez zarzutu - lusterko wsteczne mogłoby pokazywać więcej, ale za to są spore lusterka boczne
~kaz
Hatchback 5d Facelifting 2016 1.4 TB 16v Mair 150KM 110kW
Tył słabo, ale duże lusterka na plus. Kwestia przyzwyczajenia do szerokich słupków.
~szotic
Hatchback 5d Facelifting 2016 1.6 JTDM-2 120KM 88kW
Słupek A i B znacząco ograniczają widoczność, ale da się przyzwyczaić.

Alfa Romeo Giulietta Nuova II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Giulietta
Hatchback 5d Facelifting 2016 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Widocznośc z tyłu bardzo ograniczona
Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d Facelifting 2016