Lista ocen Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d Facelifting (18) - Całokształt

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LR_Bruce
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v Mair 150KM 110kW
Wybór padł na Giuliettę w efekcie poszukiwań samochodu kompaktowego, który miał spełniać następujące kryteria: a) dawać przyjemność z jazdy b) nie być trapionym poważnymi usterkami c) być względnie tani w utrzymaniu d) posiadać ładną stylistykę e) przedział cenowy 60-90 tysięcy złotych Dlatego oglądałem różne auta tej klasy wielu producentów - od nowych lub prawie nowych po kilkuletnie używane i wybór Giulietty był podyktowany raczej...
~Artur
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Swietne auto, szybkie stabilne na drodze i bardzo ladne. Mimo, ze to autko jest juz na rynku od 5 lat nadal atrakcyjne. Nadal budzi zainteresowanie ponadczasowa stylistyka. Byc moze jest kilka innych alternatyw ale AR Giulietta ma w sobie cos unikalnego, co powoduje ze jeszcze nigdy nie dbalem tak o ten samochod jak o poprzednikow - a dbam :) o kazdy. To co zwraca uwage kierowcy to dosc slaba widocznosc do tylu, plastiki powinny byc lepszej...
~jaro
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v Mair 150KM 110kW
Auto warte zakupu tylko nie mogę zrozumieć dlaczego w 3 generacji nie poprawiono astetycznego wykończenia drzwi wewnątrz (bardzo twarde a wystarczyłoby trochę miękkiej powierzchni pod łokieć) i beznadziejnej wielkości schowków (wcześniej miałem Bravo gdzie pod podłokietnikiem był chodzony schowek - tu zapomnij o takim udogodnieniu) . Dodatkowo wycieraczki na przedniej szybie niemożliwe do podniesienia bez zatrzymania na środku szyby i jeszcze...
~Piotr
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Ogólnie dobre auto. Bezawaryjne i dynamiczne w swoim segmencie. świetnie się prowadzi. Z minusów to poskrzypujące zawieszenie od nowości - ponoć zbyt ciasne gumy w zawieszeniu oraz uszczelka przedniej szyby która odpadła przy 200 km/h. Na gwarancji wymieniono całą przednią szybę wraz z uszczelką. ponoć to wada tego modelu. Poza tym auto nigdy nie odmówiło posłuszeństwa. Dobra relacja komfortu do dynamiki na felgach 16". Na 17" za twardo
~RaV
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Kompaktowe auto niemal idealne. Świetny design nadwozia i wnętrza. Bardzo dobry silnik, skrzynia biegów i wyśmienity układ jezdny. Auto z "duszą" i sportowym charakterem. Samochód ma już w standardzie mnóstwo stylowych dodatków, które są rzadziej spotykane u innych producentów. Dla miłośników włoskiej motoryzacji wybór jest oczywistością, dla pozostałych model naprawdę warty uwagi. Polecam! Szczegółowy opis poniżej.
~alfisti159
Hatchback 5d Facelifting 2.0 JTDM-2 150KM 110kW
Samochód prawie idealny, zwłaszcza z perspektywy kierowcy. Znakomicie się prowadzi, daje ogromną przyjemność z jazdy. Jeden z najlepszych samochodów w swojej klasie. Sportowe zawieszenie, felgi 18 cali, powiększone hamulce brembo, pakiet QV line - auto jest piękne, dynamiczne, oszczędne i bezpiecznie. Czego można chcieć więcej w rozsądnych pieniądzach?
~Big J
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Bardzo przyjemne auto kompaktowe. Testowałem chyba wszystkie dostępne auta na rynku w tym segmencie i to auto dało mi najwięcej przyjemności z jazdy. Trzeba sobie jednak powiedzieć ,że jak to Alfa , jest to samochód o sportowym charakterze , i nie każdemu podejdzie dość twarde zawieszenie.
~Big J
~roninf138
Hatchback 5d Facelifting 1750 TBi 240KM 177kW
Piękne, szybkie, zwinne auto o sportowym zacięciu. Dużo ciekawsze niż reszta zwyczajnych wozidełek w tej klasie. Dodatkowo także niezawodne, pomimo męczenia mojej alfy na torze wyścigowym od czasu do czasu, to mimo wszystko dzielnie to znosi :-)
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d Facelifting
5,2
9,5
~Krystian
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Super auto wyrózniającę się względem konkurencji zdecydowanie polecam osobą ,które liczą na coś więcej niż dojazd z punktu a do punktu b.Jak na auto miejskie naprawdę fajnie zestrojony układ kierowniczy.
Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d Facelifting