Lista ocen Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d Facelifting (16) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RaV
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Cena zakupu jest wprawdzie wyższa od większości kompaktów, ale w zamian nabywca dostaje samochód z prawdziwym charakterem. Jeżeli o jakimkolwiek kompakcie można powiedzieć, że jest to samochód z "duszą" to własnie o tej Alfie. Samochód ma mnóstwo stylowych gadżetów i sportowych akcentów - zegary umieszczono w głębokich tubach, wskazówki "wiszą" w pozycji pionowej, a przed startem zataczają zawsze pełne koło, kierownica jest...
~alfisti159
Hatchback 5d Facelifting 2.0 JTDM-2 150KM 110kW
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, samochód jest piękny i bezproblemowy, nie psuje się, nie denerwuje jakimiś pierdołami. Do tego jeździ jak marzenie, daje przyjemność niczym gokart a do tego jest komfortowy nawet na długie trasy. Jeśli ktoś w tej cenie woli astrę, aurisa, focusa, 308, leona czy jakieś inne popularne auta to niezmiernie mnie to dziwi. Alfa w trochę większych pieniądzach daje dużo więcej radości z jazdy. Polecam...
~User86
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Kawał żywej, soczystej, stylowej motoryzacji w cenie Golfa nie odbiegający praktycznością od Golfa w znaczący sposób. Czego chcieć więcej? PS Nie mam nic do Golfa, świetne auto i wzór w klasie kompakt, ale zdecydowanie mniej ekscytujące od AR Giulietta. PS 2 Trzeba wziąć poprawkę na to, że jakość wykończenia wnętrza (materiały, spasowanie) w AR Giulietta nie umywa się do jakości wykończenia wnętrza Golfa 7.
~Mariusz
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v Mair 150KM 110kW
Cena na wyprzedażach roczników powoduje, że za tę cenę nie kupi się "prawie" hothacha w takiej konfiguracji u nikogo innego. Zresztą Alfa z 17" alu w kształcie obręczy, 150KM turbo, wykończenie z Alcantary, wstawki karbonowe i nakładami alu na pedały, ksenony i czujniki z przodu/tył, piękny granatowy lakier za 80 tys. - kto da więcej?
~Artur
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Mialem na oku kilka modeli samochodow, potrzebowalem malego szybkiego i mocnego auta do miasta jak i poza...Giulietta przy oferowanych upustach nadal nie jest tania ale zdecydowanie najciekawsza...poprawilbym jakosc plastikow, nie sa zle ale Alfa powinna dawac przyklad nie tylko pod wzgledem wzronictwa ale takze jakosci uzytych materialow.
~TeBeK
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Zależy co ktoś rozumie przez jakość. Jeżeli tak jak ja stosunek tego jak się czujemy po podróży do ceny, a nie do końca jakości materiałów to 5/5.
~Big J
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Ja swoje auto kupiłem na wyprzedaży rocznika i za te pieniądze to żaden producent nie oferuje tak wyposażonego auta za tak małe pieniądze.
~Big J
~Ma
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Obecnie (Czerwiec 2019) można kupić za mniej więcej 50000pln egzemplarz 4letni z bardzo dobrym wyposażeniem w stanie idealnym.

Alfa Romeo Giulietta Nuova II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
niby przewartościowane ale większość pojazdów nawet nie nawiązuje do tak dynamicznego stytu jazdy
Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d Facelifting