Lista ocen Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d (44) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kurt
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Samochód kupiony w grudniu więc nie wiem jak będzie chłodził latem. Skoro wywodzi się z Włoch zakładam, że nie będzie z tym problemu. Zimą jest świetnie. Podgrzewane fotele to najlepsze rozwiązanie na największe mrozy. Korzystam z ustawień automatycznych, system analizuje temperatę oraz wilgotność i na tej podstawie dobiera gdzie skierować strumień powietrza i z jaką intensywanością. Sporadycznie ingerowałem w jego działanie. Małe zastrzeżenie...
~Michał
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Jeśli coś z koncernu Fiata powinno być masowo kopiowane, do obsługa automatycznej klimatyzacji. Proste sterowanie, duże pokrętła i guziki., wyraźne wyświetlacze. Jest super. Wydajność jest przyzwoita, to też dość małe wnętrze do schłodzenia/ogrzania. Silnik szybko się nagrzewa, to i szybko bucha ciepłe powietrze, ale Alfy (w przeciwieństwie np. do Peugeotów) odpalają ogrzewanie dopiero, gdy wskazówka temp. silnika drgnie z miejsca. W dieslu...
~Pewel_
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Wszystko działa sprawnie, szybko, automatyczna klimatyzacja bardzo dobrze utrzymuje temperaturę wewnątrz. Jedyny minus to zbyt głośna praca nawiewu. Klimatyzacja w trybie Auto stara się jak najszybciej dogrzać/ochłodzić samochód na początku podróży przez co włącza nadmuch na MAX co powoduje taki szum że trudno rozmawiać w samochodzie. To jedyny minus
~wawa
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
wydaje mi się że tryb automatyczny klimatyzacji działa zbyt słabo,aby w dzień gorący było chłodno automat musi być ustawiony na 17,5st, plus za nawiew na tylną kanapę
~Tomek
Hatchback 5d 1750 TBi 16v 235KM 173kW
Nie jest najlepiej — ja miałem problemy z nagrzewnicą, ogólnie nawet jak wszystko było ok, to długo się nagrzewało itp. Było to nawet bym powiedział uciążliwe.
~Janek
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
grzeje chłodzi wszystko okey szkoda że grzeje w zimie po dłuższej chwili ale to urok małych doładowanych silników...
~maniuch1
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
wszystko dobrze chodzi , nie mam uwag, dodatkowe ogrzewanie między przednimi fotelami dla tylnych pasażerów na duży plus
~Pawel
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Wydajna i mocna automatyczna klima, ogrzewanie tez w pelni daje rade,rowniez tutaj trudno sie do czegokolwiek doczepic.
~michalalfa@gmail.com
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
chlodzi latem, grzeje zima, tak jak byc powinno, bardzo dobrze trzyma niska temperature przy upale na zewnatrz
~Molis Alfista
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Jest tak jak potrzeba: latem przyjemnie chłodzi, zimą dobrze grzeje. Funkcja maksymalnego grzania i odparowywania działa szybko.
Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d