Lista ocen Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d (43) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pewel_
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Jedzie się bardzo przyjemnie. Przydużych prędkościach zaskakująco cicho, silnika przy spokojnej jeździe autostradowej nie słychać wcale. Podobnie z szumem powietrza którego nie słychać - jest po prostu cicho. Jedyne co dobiega do uszu kierowcy to dźwięki kół jadących po nierównym asfalcie - słychać w tedy głównie opony napotykające na nierówności.
~Kurt
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Wyciszenie jest idealne. Po jeździe miejskiej, spokojnej w trasie silnika nie słychać. Jak trzeba dać więcej gazu to w parze z mocą idzie świetny gang silnika. Fajne sportowe brzmienie. Również szum opływającecgo powietrza przy szybkiej jeździe nie przeszkadza. Można jechać na autostradzie 150 km/h i normalnie rozmawiać.
~Michał
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Ciężko powiedzieć. Nie jest bardzo źle, karoseria jest opływowa, a mój samochód miał dach, który pewnie dokłada jakieś decybele, ale problemem w tym aucie nie jest szum powietrza. Problemem jest skrzynia biegów i choć silnik brzmi super, to na autostradzie długotrwałe 3500 obrotów potrafi znużyć
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 JTD 16v 105KM 77kW
Jak na auto kompaktowe jest dobrze. Porównywalnie jak w Audi A3 które tez miałem okazje użytkować. Wiadomo diesla trochę słychać, ale przy wyższych obrotach jest to nawet dosyć przyjemny dźwięk. Dużo też dają opony, które jak wiadomo znacząco wpływają na doznania akustyczne.
~Adam
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Jeździłem lepiej wyciszonymi kompaktami z tego okresu, ale przynajmniej dźwięk silnika 1.4 MA jest dosyć ładny, więc nie ma tragedii. Przy wyższych prędkościach i przy dłuższej jeździe hałas trochę męczy.
~bananmac
Hatchback 5d 1750 TBi 16v 235KM 173kW
Tu niestety kiepsko. Auto jak dla mnie jest wyraźnie za słabo wyciszone, już przy 120kmh trzeba głośniej mówić. Z zimowymi oponami jest jeszcze gorzej. Słychać prace zawieszenia na wybojach.
~maniuch1
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
jak dla mnie rewelacja , w porównaniu do Skody Fabia II to przepaść-tam do 120-130 było w miarę dobrze a tu 140-150km/h i jest cicho i komfortowo a nawet prędkości rzędu 170-180 nie są męczące więc duży plus
~oskaju1988@op.pl
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Przy postoju na włączonym silniku jest ultracicho, zdarzało mi się próbować go uruchamiać mimo tego, że był już włączony. Przy prędkościach powyżej 130 km/h jest już głośno - nie jest to ideał.
~Marcin
Hatchback 5d 1750 TBi 16v 235KM 173kW
Przy niskich prędkościach cicho, przy dużych głośno :-). Chyba nikt nie spodziewa się, że w kompakcie będzie wygłuszenie limuzymy. Nie ma różnicy do "wielkiej trójki" z tej półki.

Alfa Romeo Giulietta Nuova II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Janek
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
wyciszenie poprawne słychać silnik i wydech które jak na taka pojemność brzmią świetnie dla mnie in plus jedynie krótka 6 na długie szybkie dystanse lekko uciażliwa
Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d