Lista ocen Alfa Romeo Giulietta Nuova II (30) - Karoseria

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
ładna, choć jak to przednionapędówki - za duzy zwis z przodu, za mały z tyłu. Dach opada mocno, co koszmarnie wplywa na wsiadanei z tyłu. Blacha cieńka, maska faluje pow. 140kmh. Zero rdzy, bardzo dobre zabezpieczenie. Tylne reflektory przepiękne, klamki przednie - poezja. Uwielbiałbym ten samochód, gdybym był kawalerem lub chociaż bezdzietny - nie oddałbym go.
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 JTD 16v 105KM 77kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń. W porównaniu z poprzednim samochodem z kraju kwitnącej wiśni, którego nieustannie atakowała korozja, a lakier swoją trwałością pozostawiał wiele do życzenia, tu w przypadku Alfy jest naprawdę dobrze.
~Marcin
Hatchback 5d 1750 TBi 16v 235KM 173kW
Piękna ciemna śliwka, w słońcu mieni się drobinami srebra- i o dziwo nie jest to kiczowate. Kształty piękne, bryła muskularna i zwinna, Włosi to jednak potrafią.
~Mobilfun
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Wszystko ok, blachy widać że są solidne, lakier trwały ale podkreślam że nie myje auta na szczotach i raczej nie pcham się gdzieś na ciasne parkingi. O korozji puki co mowy nie ma
~Tomek
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Moje auto ma już 7 lat i żadnych oznak korozji. Lakier po umyciu niemal jak z salonu. Blachy wystarczająco grube, można się spokojnie oprzeć o autko i nie zrobimy wgniotki.
~Tomek
Hatchback 5d 1750 TBi 16v 235KM 173kW
Nie mam się com przyczepić — nie było oznak rdzy, mimo że nie było auto garażowane. Może zabrałbym 1 gwiazdkę za nie do końca idealne spasowanie.
~TeBeK
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Piękna bryła, mimo ilości lat na rynku nadal jeden z najładniejszych hatchbacków. Z czysto technicznych informacji ognisk rdzy nie stwierdzono :)
~LR_Bruce
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v Mair 150KM 110kW
Dobrze spasowana (choć są niektóre miejsca, gdzie mogłoby być to lepiej zrobione) i dobrze zabezpieczona przed korozją.
~Messerschmitt
Hatchback 5d Facelifting 2016 1.4 TB 16v Mair 150KM 110kW
Dla mnie najładniejsze auto w klasie, szczególnie w czerwonym kolorze wraz z grafitowymi felgami "telefonami" oraz pakietem veloce.

Alfa Romeo Giulietta Nuova II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Remigiusz
Hatchback 5d 1.6 JTD 16v 105KM 77kW
U mnie auto z pewnej ręki karoseria bez wgnieceń czy zadrapań taka idealna poprostu miała być.