Lista ocen Alfa Romeo GT II (41) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~vonbaron
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
mnostwo ludzi nie kupiloby tego samochodu tylko dlatego ze to to wloskie, jest to moja trzecia alfa juz i nie jestem zadnym fanatykiem marki! prawda o tych samochodach jest taka ze elektronika nie jest niezawodna, brakuje jej troszke do niemieckich samochodow, jednakze przez 4 lata jezdzenia alfami nie mialem nigdy powazniejszej awarii, tak samo z GT. silnik chodzi rewelacyjnie, niesamowicie oszczednie i do tego wcale nie jest taki wolny,...
~Łukasz_sier
Coupe 2.0 JTS 16v 165KM 121kW
Jak to Alfa. Jak wyżej wspomniałem niedomykająca się na 100% szyba kierowcy. Czasami pokaże na wyświetlaczu jakiś error po czym znika (np. nie działa przednie lewe światło - chociaż działa;)). Potrafił zaświecić się licznik przebiegu (zaczął migać) i przestały szyby chodzić i lusterka. Na 99% takich problemów pomaga wyłączenie silnika i włączenie go ponownie, lub odłączenie na chwile akumulatora. W ciepłe dni nic takiego mi się nie działo,...
~Dudi42
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Na początku czasem w losowo wybranych chwilach lubiały mi zacząć migać światła awaryjne, NAWET JAK AUTO BYŁO ZGASZONE! no ale wymieniłem jakiś komputer 300zł u typowych cześków wieśków. w serwisie nie mam pojęcia ile by to kosztowało. Również mi lampa buczała, ale odpięło się ustawianie reflektorów i przestało :D
~Kuba
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Kupilem auto jako projekt za bardzo atrakcyjna cene, z przebiegiem 200km. Od razu zostaly wymienione: weze wspomagania, waz od turbo, sprzeglo, dwa wahacze, kola (okazaly sie kwadrawtowe), opony, kompresor od klimy.
~Plnuker
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Czasem pojawiajace sie bledy zwiazane z elektryka ktore same znikaja w zaleznosci od temp. Np. Rozprogramowywanie szyb, zapalajace sie kontrolki z poduszek( styk kostki pod siedzeniem)
~Adrian
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Drobiazgi typu przepalający się żarówki dość często się udzielają, szczególnie utrudniony jest dostęp do żarówek przednich reflektorów - tylko dla wytrwałych i cierpliwych. Reszta ok.
~alfista wa-wa
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
tu trochę się dzieje, głównie z elektryką szyb przednich, czasem się potrafią zblokować na dole i już nie zamknąć :) poza tym ok, coś czasem lubi poskrzypieć z przodu przy wahaczach.
~ToMek
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
drobne usterki pt. łączniki wężyków, coś przecieka. Najczęśniej sa to po prostu jakieś opaski zaciskowe, coś do dokręcenia, przesmarowania. Nic wielkiego.
~pafka
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Jak na razie (po ponad roku i 15 tys. km) jest naprawdę dobrze. Spalone żarówki, urwany zawias klamki, pęknięte spinki mocowania poduszki. Oby tak dalej :-)
~Krakow
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
jedyny drobiazg ktory moge zgonic to bardzo czesto urwany ten uchwyt od otwierania schowka...niestety jak ktos go mocniej potraktuje to czeka go klejenie :)