Lista ocen Alfa Romeo GT II (28) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xbelz
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Nie zdarzają się zbyt często jednakże części są dość drogie. Wystarczy popatrzeć na ceny karoserii, potrącenie lisa boli znacznie bardziej niż w pospolitym golfie. Co do części pod masą to wymiana termostatu i regeneracja turbiny w profesjonalnych zakładach też do najtańszych nie należały ale na szczęście były to jedyne problemy w ciągu tych 4latch.
~Kuba
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Zrobilem juz pare dlugich tras, w tym europie. Auto mie nie zawiodlo ani razu. Jedyna pojawiajaca sie usterka od czasu do czasu to komunikat na desce o spalonej zarowce przeciwmglowej z tylu. Wiadomosc sie pojawia po przekroczeniu 160km/h). Wystarczy wlaczyc swiatlo przeciwmglowe i problem znika (taki italianski foch).
~ToMek
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
żadnych. Jak to mówią: Jak dbasz - tak masz. Omijam dziury, to i zawieszenie mi na długo starcza, nie ruszał z piskami, to i sprzęgło długo ciagnie... nie dusze na niskich obrotach to i dwumas się nie odzywa... nie hamuje na zasadzie włącz/wyłacz z 200km/h do 0km/h to i hamulce długo wytrzymują.
~Dudi42
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Poza zawieszeniem które planuje robić za 9 miesięcy to nic się nie dzieje, Pod warunkiem że chłodzimy turbinkę po ostrej jeździe, za nim damy autku w palnik to czekamy aż się rozgrzeje, dwumas szanujemy a wtedy to auto was wszystkich przeżyje.
~zarabski@o2.pl
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Raz tylko przez dwa lata zaraz po kupnie musiałem wymienić pompę wodną i przy okazji pasek rozrządu,ale nie wiem jak to ocenić ponieważ samochód stał przez rok nie używany i ona(pompa)\"wzieła się i zaśniedziała\"
~Zegarmistrz
Coupe 3.2 i V6 24V GTA 240KM 177kW
Trudno ocenić bo za długo tego auta nie mam. z Tego co wiem potrafi paść dyfer i uszkodzić skrzynię. Unikajcie piecowania na skręconych kołach zwłaszcza ruszając z miejsca.
~king300000
Coupe 2.0 JTS 16v 165KM 121kW
zawiesznie, silnik - wtryski, uwaga na misę olejową. Jest aluminiowa i jakoże jest to najniżej zamontowana część w tym samochodzie to radzę uważać na progach zwalniających ;)
~pafka
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Tylko jedna poważniejsza usterka jak na razie, choć trochę mnie postraszyła. Na razie skończyło się na regeneracji jednej końcówki wtryskiwacza i czyszczeniu drugiej.
~tsdiesel@poczta.fm
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
na razie mialem klopot z szybami ale poradzilem sobie sam,o bezpiecznikach od szyb schowanych b.gleboko pod tapicerka w instrukcji nie ma ani slowa!!

Usterki Alfa Romeo GT II

Alfa Romeo GT II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Łukasz_sier
Coupe 2.0 JTS 16v 165KM 121kW
W chwili obecnej nic. Z tego co czytam to też większość użytkowników nie ma poważnych problemów z tym samochodem.