Lista ocen Alfa Romeo GT II (39) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~alfista wa-wa
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Z przodu ok dla kierowcy, dla pasażera przy maksymalnie cofniętym fotelu- rewelacja (mam 186cm wzrostu i nogi prostuję w kolanach) Z tyłu trochę gorzej, znajomi którzy mieli przyjemność siedzieć za przednimi fotelami mówili że czuli się jak w puszce :) ale dwie dorosłe osoby można na krótkie dystanse spokojnie zabierać.
~pafka
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Z przodu jest bardzo dobrze (przy moim wzroście 186 cm), rewelacyjne fotele, regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach - jak dla mnie pełen komfort. Z tyłu oczywiście jest już gorzej, ale i tak świetnie jak na auto typu coupe - pasażer za mną ma miejsce na nogi, co jest rewelacją w tym segmencie aut.
~Łukasz_sier
Coupe 2.0 JTS 16v 165KM 121kW
Dla większych osób średnio, ale nie ma tragedii. Najlepsza konfiguracja to 2 facetów z przodu i 2 dziewczyny z tyłu :) Z przodu ma się wrażenie po zajęciu miejsca kierowcy, że jest się trochę "obudowanym" przez deskę, fotel itd. ale mi się to podoba.
~Dudi42
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Dla mnie jest dobra a mam 2 metry wzrostu. z tyłu nawet można kogoś przewieźć GDY POTRZEBA. Samochód ten poza atutami auta sportowego jest krążownikiem szos. dla 2 osób oczywiście, można każdego wyprzedzić a przy tym mało pali. widać że został stworzony do robienia kilometrów.
~Anon
Coupe 2.0 JTS 16v 165KM 121kW
Z przodu bajka, trochę gorzej z tyłu. Tylko Belle to dupowozy - mają wozić 2 dupy. Twoją własną i twojej wybranki. Tego auta nie kupuje się z myślą o komfortowej jeździe rodzinnej. Podrzucić jednak zawsze kogoś można i nie jest to tak męczące jak w audi tt :p
~Mirek
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
mimo ze to dwu drzwiowy samochod i sportowy to pasazerowie z tylu maja miejsce niczym w sedanie, wysokie osoby do 185cm nie powinny narzekac na miejsce nad glowa. Z przodu jadac we 2 osoby mozna swobodnie wyprostowac nogi, jest duzo miejsca.
~Plnuker
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Auto na plycie podlogowej 156, miejsca na nogi nie brakuje, duzy bagaznik. Po zlozeniu kanapy tylnej mozna spokojnie wpakowac narty. Minus nisko schodzacy dach, wyzsze osoby moga glowa ocierac o podsufitke
~Krakow
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
z przodu ogrom miejsca, fotele bajka , najlepsze z jakich mialem przyjemnosc korzystac. Z tylu mysle ze tez dosc duzo miejsca, dla 4 doroslych osob bardzo komfortowo. 4+dziecko bez problemow.
~sierzpplot@wp.pl
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
jak na wersje cupe przestrzeń dla kierowcy i pasażera oceniam na 5 tył pamiętając że jest to autko sportowe GT to dwóch facetów do max 180 cm da radę jechać na srednich dystansach oczywiście z wagą do 80kg :-)
~kirchu (alfoholik)
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
idealne fotele po 600km wysiadasz nadal zrelaksowany, tylko jedna wada dlaczego nie robią takich do oglądania telewizji :) w moim wozie posiadam skórę alcantarę, polecam nie chłodzi zimą i nie grzeje latem