Lista ocen Alfa Romeo GT II (35) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz_sier
Coupe 2.0 JTS 16v 165KM 121kW
Niestety samochód słabo wyciszony. Wiadomo jest to coupe, ale mogłoby być ciutkę ciszej. Do tego dochodzi bodajże problem fabryczny (większość włascicieli GT to ma) nie domyka się na 100% szyba kierowcy przez co czuć jeszcze bardziej dźwięki z zewnątrz i szum powietrza. Walczę z tym, ale narazie odniosłem połowiczny sukces (czyszczenie prowadnic).
~Zegarmistrz
Coupe 3.2 i V6 24V GTA 240KM 177kW
No nie wiem co tu napisać. Silnik i wydech cały czas słychać i o to chodzi. Podróż autostradą z prędkościami legalnymi ku mojemu zdziwieniu bardzo przyjemna i wówczas absolutnie nie jest za głośno. Przy wyższych prędkościach szumy z okolic kien bezramkowych drzwi.
~Dudi42
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Ludzie tragizują z tym że jest głośno w aucie, dla mnie jest ok. Przeważnie słucham muzyki może dla tego nie przywiązałem do tego uwagi? tak czy siak nie mam żadnych zastrzeżeń ale nie daje wysokiej noty bo zdaje sobię sprawę z tego że istnieją takie auta jak S klasa.
~ToMek
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
jak to mówią: **** nie urywa. Już powyżej 130 km/h są spore szumy, ponoć to zasługa drzwi bez ramek. Mi osobiście to nie przeszkadza. Silnika w każdym razie nie słychać. Może dlatego, że zagłusza go szum z szyb ;-)
~pafka
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Tu mogło być lepiej, bo zwłaszcza przy prędkościach powyżej 120 km/h robi się głośniej. Drzwi bez ramek dają znać o sobie - taki już ich urok. Ale wystarczy trochę głośniej nastawić radio i ta niedogodność przestaje być uciążliwa ;-)
~Kuba
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Czesto robie trasy (w tym UK do PL) i nie narzekam. Na niektorych typach asfaltu w anglii i europie robie sie glosno od szerokich opon (225) ale w Polsce bylem bardzo milo zaskoczony komfortem na nowych atustradach.
~Krakow
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
w srodku bardzo cicho , dopiero jak sie uchyli szybke to slychac cokolwiek z zewnatrz:) Oczywiscie szyby bez ramek pieknie wygladaja ale przy predkosciach powyzej 140km/h zaczynaja sporo halasowac no ale od czego mamy radio :D
~Anon
Coupe 2.0 JTS 16v 165KM 121kW
Naprawdę doskonałe, nie słychać szumów, jedynie mruczenie silnika i przy niskich obrotach wydech. Jednakże wystarczy zapuścić cicho radio i odgłosy są mniej więcej o równej sile. Tu nie mam żadnych zastrzeżeń.
~Tomek
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Jak dla mnie? Idealnie. Przy spokojnej jeździe jest cichutko, a po wdepnięciu gazu słychać galop koni mechanicznych ukrytych pod maską. O to chyba chodzi, prawda?:)

Usterki Alfa Romeo GT II

Alfa Romeo GT II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Vincent5
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Niestety słyszalny klekot diesla był dość mocno słyszalny. Szum wiatru i toczenia zadowalający do czasu przesiadki do BMW E61 ale to już inna klasa.