Lista ocen Alfa Romeo GTV II Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW 1995-2002 (14) - Całokształt

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~YBSOne
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Zakochałem się w tym aucie i całej serii, piękne linie zaprojektowane w studiu Pininfarina, u mnie czerwona deska i czerwone skórzane fotele; pięknie brzmiący silnik. Samochód dla fanów piękna, motoryzacji i generalnie rozumianej radości z życia. Coupe dla 2 lub 3 osób. Wspaniale się prowadzi, ale twarde jak na nasze drogi. Eksploatacja nie jest kłopotliwa, należy szukać egzemplarzy zadbanych, do reszty będzie trzeba doinwestować. Bagażniczek...
~Piciu piciu10@interia.pl
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Coupe dla osób ceniących sobie z jednej strony oryginalność, a z drugiej szukających auta sportowego za rozsądną kasę. Samochód ze wszystkimi zaletami i wadami dla tego typu pojazdów - pięknie brzmi, ale niewiele wrzucisz do bagażnika, dobrze się prowadzi, ale widoczność do tyłu kiepska. Samochód w zasadzie dla dwojga, albo jako drugi w rodzinie. Wnętrze zaprojektowane w stylu jakiego nie znajdziesz w żadnym innym aucie.
~paja
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
PIĘKNE AUTO ZA NIWIELKIE PIENIĄDZE NIEZŁY SILNIK PRZYZWOITE ZAWIESZENIE.NIE AŻ TAK BARDZO AWARYJNY JAKA JEST OPINIA O ALFACH CHOCIAŻ BEZAWARYJNY TEŻ NIE JEST ALE ŻADEN NIE JEST MIAŁEM BMW MERCEDESA A NAWET TOYOTE Z 2005 I POZA ELEKTRYKĄ NA NIEKOŻYŚĆ ALFY ROŻNIC NIE WIDZE A W WYGLĄDZIE KLIMACIE AUTA I CENIE TAK!!!
~Robert
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Piękne auto zaprojektowane przez Pininfarinę, jeżdze nim ponad dwa lata i zdąrzyłem wymienic tylko termostat a więc jest bezawaryjne jak się dba, świetnie się prowadzi, jedyna rada to trzeba kupic zadbany egzemplarz a da wtedy masę radości z jazdy.
~Ress
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Alfa jest moim pierwszym autem. Była to zdecydowanie ZŁA decyzja. Jeśli ktoś wcześniej jeździł mało dynamicznym hatch'em albo większym sedanem to jak najbardziej polecam jako kolejne auto (ale nie dla rodziny...)
~YellowSpider
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
panny na ten wózek lecą. A poważniej, daje wiele radości, jest ładny - a o takie auta dziś coraz trudniej. Szkoda, że nieliczni mogą sobie na niego pozwolić...... Każdemu życzę, aby w przyszłości mógł takim jeźdźić.
~Alfaaa
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Piękna włoszka... Pamiętam zainteresowanie pieszych i kierowców tym samochodem. Chyba jedyna Alfa ktora nie rdzewieje. No i niesamowita frajda z jazdy...
~Lary
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Piękne i ponad czasowe coupe z włoskiej stajni, we Włoszech na Gtv mówią \"Baby Ferrari\" i coś w tym jest, idealne auto do dawania frajdy.
~radek
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Piękne i stylowe Coupe , swietnie sie prowadzi i brzmi , auto napewno nie dla kazdego , raczej dla kogos kto kocha auta i sa jego pasją.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo GTV II Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
10,9
~Jeremy
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Ogólnie ok ale szału ni ma. Zarówno jesli chodzi o jakość, awaryjność a zwłaszcza osiągi tego "sportowego" auta.
Alfa Romeo GTV II Coupe