Lista ocen Alfa Romeo GTV II Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW 1995-2002 (13) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ress
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
W mojej GTVce było ich trochę, większość wynikała ze złego użytkowania poprzedniego kierowcy (Nie szanował auta, wiele z tych drobnych usterek wyszło w okresie późniejszym.) Dodam jeszcze że cena części auta jest wysoka. Nowa uszczelka do drzwi kosztuje w granicach 300-400 zł! Oczywiście tylko jednej strony...
~Piciu piciu10@interia.pl
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Ze starości pękł plastykowy pręt wysuwający i chowający elektryczną antenę, jednak po tylu latach miał prawo :) Poza tym wszystko działa jak należy. Zawieszenie (seria) wciąż w bdb kondycji. Konsola środkowa pokryta jakąś bardzo łatwą do zarysowania powłoką, więc lepiej uważać z pazurkami.
~YBSOne
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Z drobiazgów jest troche do roboty jeśli poprzedni właściciel/ka nie dbał/a odpowiednio, ale większość da się zrobić samemu bez specjalistycznego sprzętu, tanimi częściami. Pozostaje jedynie konserwacja.
~Alfaaa
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Nie mialem. Zawsze odpalal i dowozil mnie do celu podróży. Zawsze dziwily mnie złe opinie o alfach. Moze tylko wystarczy kupic zadbany egzemplarz? :)
~Lary
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
5 lat i zero awarii, wymieniam wszystko co potrzeba i to wystarczy, tak naprawdę to najmniej problemowe auto jakie miałem na równic z Subaru WRX.
~paja
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
KUPUJĄC TO AUTO TRZEBA SIĘ LICZYĆ Z TYM ŻE TRZEBA MIEĆ OSOBNY BUDŻET NA DROBNE NAPRAWY BO PIERDOLY SYPIĄ SIĘ NON STOP
~Jeremy
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Centralny zamek, elektryka, rozne pierdoly. Ale ogolnie nie jest zle.
~Robert
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Przez dwa lata wymieniłem tylko termostat więc auto bezawaryjne
~Robert
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Przez dwa lata wymieniłem tylko termostat więc auto bezawaryjne.
~aniol_jojo
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
wkurza mnie \"wajcha\" otwierania schowka w środku - zatrzask często lubi wyskakiwać
Alfa Romeo GTV II Coupe