Lista ocen Alfa Romeo GTV II Coupe 2.0 i V6 TB 202KM 149kW 1994-1998 (12)

~BOBAS KR
Coupe 2.0 i V6 TB 202KM 149kW
Auto dla wybranych - nie dla każdego, niema w sobie prostoty Golfa, wulgaryzmu BMW, ani silnika TDI tak wielbionego w naszym pięknym kraju. Osobiście uważam że do tego auta trzeba dorosnąć - trzeba umieć docenić zawieszenie bo mimo iż jest mniej żywotne niż u konkurentów daje uczucie niesamowitej precyzji kierowania i takie też jest, trzeba umieć docenić silnik który po ostrzejszej jeździe weźmie trochę więcej (drogiego ;) ) oleju bo bo...
~On
Coupe 2.0 i V6 TB 202KM 149kW
Fajna stylistyka, bardzo dobrze trzyma się jezdni!! Silnik robi wrażenie. Sądziłem tak jak większość, że Alfa to awaryjne auto ale po zakupie się zdziwiłem jak można takie głupoty powtarzać. Proponuję najpierw przejechać się Alfa z silnikiem v6 a pózniej dopiero pisać swoje zdanie na temat tych samochodów
~Madry1@tlen.pl
Coupe 2.0 i V6 TB 202KM 149kW
Mysle ze samochod nie dla kazdego(i bardzo dobrze).Mozna sie "zakochac" od pierwszego kilometra.Naprawde szybkie,super sie prowadzace,przyklejone do drogi,rasowe sportowe auto,ktore od czasu do czasu potrafi byc kaprysne i sprawic wlascicielowi nieco klopotow:)
~Lukas
Coupe 2.0 i V6 TB 202KM 149kW
piekne autko, ale nie dla kazdego. Poniewaz ceny sa nadal wysokie i mozna by za te pieniadze kupic dobre niemieckie auto, ale ono nie da nam takich wrazen podczas jazdy. Naprawde autko super, ale jak widac w PL ludzie boja sie kupic Alfe jeszcze zadki model jakim jest GTV i Spider bo to sie psuje - ale az tak tragicznie nie jest jak kazdy mowi. Mowia zle o Alfie ludzie ktorzy nie mieli nigdy Alfy.
~Daro;)
Coupe 2.0 i V6 TB 202KM 149kW
cudo- a praca-- rozkosz dla ucha--- radość dla duszy (Silnik)
~Robertus
Coupe 2.0 i V6 TB 202KM 149kW
Auto spisuje się świetnie choc dosc sporo kilometrów przejeżdza u mnie, wygląda świetnie, prowadzi się naprawde pewnie, piękne coupe dla wybranych i znających się na motoryzacji.
~szczur.de
3,5
~Ogee
Coupe 2.0 i V6 TB 202KM 149kW
Silnik, to potega :) Zakochalem sie po pierwszym kilometrze :) (Silnik)
~andrew
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo GTV II Coupe 2.0 i V6 TB 202KM 149kW