Lista ocen Alfa Romeo MiTo Hatchback 3d (35) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuba
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Auto jak na to co daje pod względem wrażeń z jazdy, osiągów i wyglądu nie ma konkurencji w tym przedziale cenowym. Niestety wyposażenie nie jest takie jak u konkurencji (chociaż i tak można znaleźć wersję z automatyczną klimą, grzanymi siedziskami). Warto poszukać auta z nagłośnieniem BOSE. Fabrycznie - robi robotę!
~Tomasz
Hatchback 3d 1.4 TB MultiAir 16v 135KM 99kW
Gdyby nie rabat jaki dostaliśmy na samochód ze stosunkiem cena/jakość byłoby nie najlepiej. Jednak za dynamiczny silnik, dobre wyposażenie i markę "premium" trzeba zapłacić trochę więcej. Obecna sytucja na rynku samochodów używanych jest bardzo korzystna. Alfy niestety tracą na wartości jak szalone...
~Michał
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Nowej, za 80 - 100 tyś w życiu bym nie kupił. Używka za mniejszą cenę to bardzo dobry wybór. Trzeba tylko uważać bo 90% Mito w komisach to szrot! Ja szukałem kilka miesięcy i byłem przerażony ale wreszcie trafiłem na super egzemplarz z Włoch, jeszcze na gwarancji.
~wojtek
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Szukałem z żoną auta, małego, dynamicznego, oszczędnego o niepowtarzalnym wyglądzie. Do wyboru jeszcze było mini które okazało sie dużo droższe, fiat 500 który ma słabe silniki oraz właśnie MiTO które wypadło najlepiej jeśli chodzi o wszystkie kryteria.
~Adrian
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
MiTo kupiłem po bardzo okazyjnej cenie, można się było spodziewać niespodzianek ale póki co minęły dwa miesiące i nie ma niczego co wymagałoby natychmiastowej wymiany/naprawy, czyli póki co brak inwestycji.
~pantomas
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Szukałem samochodu z automatyczną klimą i skórzaną kierownicą z przyciskami funkcyjnymi. Wtedy (koniec 2008r.) akurat ten samochód wypadł najkorzystniej. I dostałem jeszcze 155 koni i mnóstwo frajdy z jazdy.
~Shymek
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Wcześniej przegladalem oferty Fiesty ST i myślałem, że nie ma tańszego podobnego auta. Okazuje się, że Alfa zapewnia praktycznie wszystko, czego chciałem za połowę ceny Fiesty ST.
~rczemar
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
Alfa jest śmiesznie droga - 60000 za takie kiepskie auto to cena z kosmosu. Za te pieniądze dużo lepiej kupić cokolwiek innego od konkurencji - dostaniemy dużo więcej
~vdikk
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Jest dobrze. Kupiłbym drugi raz. We wnętrzu nic nie skrzypi. Lakier miękki podatny na rysy Tapicerka dobrej jakości łatwo się czyści.
~Robert
Hatchback 3d 1.4 MultiAir 16v 105KM 77kW
W moim przypadku, ze względu na duży przebieg auta, cena była bardzo atrakcyjna :-) Poza tym jak widzę ceny na internecie, to słabo :-)
Alfa Romeo MiTo Hatchback 3d