Oceny Alfa Romeo MiTo Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW 2008-2013

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Alfa Romeo MiTo Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW 2008-2013

~krzychol
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Samochód odkupiłem od pierwszej właścicielki w Polsce, jest bezwypadkowy i do końca serwisowany ASO więc moja opinia o tej małej włoszce powinna być miarodajna w przeciwieństwie do komentarzy, wystawianych przez sfrustrowanych właścicieli ściąganego z zachodu szrotu składanego z dwóch aut. Ogólne wrażenia związane z samochodem oceniam na 5-, rzeczami do których można się przyczepić są : -kiepska widoczność, zwłaszcza do tyłu -tandetny...
~Tomek
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Uwielbiam ten samochód. Miałem już ich kilka w życiu, a to jest chyba pierwszy na który patrzę jeszcze chwilę po zaparkowaniu. A minęły już 2 lata i 40 tys km! I te szyby bez ramek, coś pięknego. Cieszy też wyraźna różnica w reakcji układu kierowniczego i pedału gazu po zmianie trybu w D.N.A.
~Tomek
~Roldzio
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Autko jest naprawde fajne do miasta gdyby nie moja stycznosc z mini Cooperem dostałby ocene 5 ale brakuje mu lepszego zawieszenia, krótszych biegów i ogolnej zwartosci karoserii. nie czuje sie jednosci kierowcy z samochodem. Aczkolwiek baaardzo go lubie i jestem zadowolony z zakupu/
~Woj
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Piekny i bezawaryjny samochod. Świetnie wykonany i jak na małe gabaryty bardzo komfortowy
~Kamil
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Naprawdę dobra Alfa na sam początek przygody z tą marką
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo MiTo Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
7,1
~Adrian
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Alfa przykuwa uwagę, ma fajną sportową sylwetkę, wnętrze auta zaprojektowane lepiej niż w niejednej limuzynie.
~Flar
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Za głośność tylnego zawieszenia i lekki niedobór mocy (ten silnik powinien mieć 95 a nie 78KM) tylko 4*
~Mosiek
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
Idealny samochód do miasta, i w trasę z powodu zaj*biście wygodnych foteli przednich (kubełkowe). Piękny, niezawodny, dynamiczny. Czego chcieć więcej? Polecam serdecznie.
~messer
Hatchback 3d 1.4 16v 78KM 57kW
auto absolutnie sliczne. reszta dalej w kolejności
Alfa Romeo MiTo Hatchback 3d