Oceny Alfa Romeo MiTo Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW 2008-2013

Najnowsze oceny Alfa Romeo MiTo Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW 2008-2013

4,1
~idaft
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Uwielbiam to auto, ale w ogóle nim nie jeżdzę i stoi w garażu. Ciężko to określić, ale po prostu wystarczy mi fakt, że go posiadam, bo sama jazda jest dosyć ciężka. Mój egzemplarz ma gwintowane zawieszenie z dystansami, tłumik na przelocie oraz podniesioną moc (185/290). Do zabawy po deszczu i strzelania w tunelu jest świetny. Brzmi jakby miał przynajmniej dwa razy tyle mocy i wcale nie wieśniacko. Wygląda najlepiej w swojej klasie. Z tego co...
~Paweł
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Alfę kupiłem jako swój pierwszy własny samochód, na który wydałem zapracowane pieniądze. W ciągu 4 pierwszych miesięcy użytkowania przejechałem nią 10 tysięcy kilometrów, teraz przybyło już kilka następnych i nie wystąpiła żadna awaria, a warto dodać ze auto aktualnie ma 211 tysięcy przebiegu, przynajmniej na liczniku. W przebieg wierzę, po kierownicy i gałce biegów praktycznie nie widać śladów użytkowania. Silnik 155km w trybie D daje...
~sztandar
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Autko śliczne, wygodne, ale potrafi pokazać pazur. O ile w trybie normal można spokojnie jeździć po zatłoczonym mieście to kiedy wyjedziesz na trasę i przełączysz się na tryb sport no cóż adrenalina wzrasta momentalnie, a banan nie przestaje schodzić z twarzy aż chce się jechać. Ta Bella wręcz wyrywa do przodu jak dziki koń na uwięzi i cały czas prosi żeby docisnąć pedał gazu. Samochód bardzo bezpieczny hamulce, systemy trakcji duża nadwyżka...
~Shymek
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Nie spodziewałem się po tym samochodzie, że będzie aż tak dobry. W zasadzie, wcale nie brałem go pod uwagę i dopiero kolega podpowiedział mi, żebym się Alfą zainteresował. To był bardzo udany zakup. Wbrew powszechnej opinii, nowsze Alfy to już zupełnie inne auta, niż owiane złą sławą 156. Współpraca z Fiatem wyszła na dobre i w kwestii silnika i zabezpieczenia karoserii. Szczerze polecam.
4,1
~Kuba
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Pomijając fakt, że jestem zakochany w bryle tego auta i w jego, jak można to nazwać, duszy z czystym sercem daje cztery gwiazdki. Auto zewnętrznie sprawia wrażenie młodszego niż rzeczywiście jest, w środku również.
~piortek
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Piękne zwinne autko, niestety jakość włoska. Silnik super, swoje pali, daje frajde z jazdy. Jakość wykonania na włoskim poziomie. Idealne dla Kobiety. Żona tym jeździ 2 lata, mówi, fajne autko, ale nie chce więcej już alfy.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo MiTo Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
8,3
~przemek
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Dynamiczny (w tej wersji silnikowej) samochód o unikalnym (przynajmniej do pojawienia się Giulietty) wyglądzie, z komfortowym wyposażeniem. Dający dużo radości z jazdy. Wyraźnie odróżniający się od pozostałych hatchback\'ów w tej klasie.
~Szymon
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
kupiłem samochód w zadbanym stanie, oprócz remontu skrzyni M32 o której wiedziałem , żadnych innych problemów nie spotkałem.
~Tom
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Wyróżnia się z tłumu, wygląd jest mega, silnik ekstra i jeszcze LPG to już za pół darmo.
~Adam
Hatchback 3d 1.4 TB 16v 155KM 114kW
Świetne auto klasy B, zdecydowanie najlepsze pod względem prowadzenia i silnika. Bardzo wygodne i doskonałe jak na rozmiar. Doskonałe na autostrady, nienajlepsze do miasta.
Alfa Romeo MiTo Hatchback 3d