Oceny Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo 280KM 206kW od 2017

Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo 280KM 206kW od 2017 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo 280KM 206kW od 2017

~uzzytkownik
Alfa Romeo Stelvio
Stelvio to mój pierwszy SUV, miałem już kanapę - superba i dzika - 330xi, więc szukałem czegoś pomiędzy. Miało być komfortowo, ale też z radością jazdy, przynajmniej 200 konnego no i jakoś odmiennego od poprzednich samochodów. Wybrałem sercem - Stelvio bardzo mi się podobał - jeździ jak sedan i jest znacznie wygodniejszy niż BMW 3. Póki co jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, pozwala na dostojną jazdę, ale gdy trzeba, potrafi zostawić...
~Maciek II
Alfa Romeo Stelvio
No teraz mogę się wypowiedzieć. Dziś samochody idą do przodu a multimedia także. Panowie trzeba AR uzbroić w porządne systemy komputerowe - konkurencja odjechała. Czy to wada? Czy zaleta? Tak jest świat skonkludowany trzeba się dostosować. System o przeszkodach działa po włosku/polsku czyli jakoś to będzie, multimedia przedpotopowe. Ekran dotykowy proszę, kamerki 360 stopni zgubiły się. Właściwości jezdne super, silnik bez zarzutów, frajda z...
~Kowalik.J
Alfa Romeo Stelvio
Alfa pełną gębą. Miała być Giulia. Uległem żonie, ale nie żałuję. Nie sądziłem, że SUV może tak jeździć. Perfekcja! Zakochałem się! Choć szkoda, że mnie nie stać na Quadrifoglio. Nie sądziłem, że kiedykolwiek kupię SUVa, tym bardziej Alfę. Coś czuję, że następne auto też będzie z tej stajni.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo 280KM 206kW
10,4
~And
Alfa Romeo Stelvio
Naprawdę udany SUV, dynamiczny i komfortowy, zaprojektowany se smakiem. Silnik 280 KM daje przyjemność z jazdy. No może przydałby się ekran dotykowy i nawigacja on-line. Poza tym sama radość! Nie sprawia żadnych problemów technicznych. Ponad rok od premiery a wciąż przykuwa uwagę innych kierowców i przechodniów. Oczywiście pali więcej niż podaje producent.
~olo
Alfa Romeo Stelvio
Jeszcze nigdy nie jechało mi się tak znakomicie autem. Jeździłem wieloma suvami i terenówkami, ten był na końcu testów. Noi został.
~ADAM K
Alfa Romeo Stelvio
Piękne ,oryginalne i dopracowane autko ze świetnym silnikiem i rewelacyjną skrzynią biegów . I po mimo kilku wpadek jak mizerna kamerka cofania czy brak czytania znaków auto warte uwagi.
~Tomasz
Alfa Romeo Stelvio
Rewelacyjny wygląd, świetne prowadzenie, kapitalny silnik
~Maciek
Alfa Romeo Stelvio
Zacznę od wad: słaby system multimedialny, brak CD, brak wyświetlacza na szybie , system o przeszkodzie słabo i dziwnie działa. Zalety: poza wadami wszystko super!
~Artur
Alfa Romeo Stelvio
No to jest bolid w wersji z manetkami przy kierownicy ! (Skrzynia biegów)
~Stefan Zdobywca
Alfa Romeo Stelvio
Za te cenę nie było nic lepszego, poza volvo sprzed liftu (Stosunek jakość/cena)