Lista ocen Alfa Romeo Stelvio SUV Facelifting (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kierowca
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Wymieniony czujnik parkowania bo zamontowany był wadliwy (krzywo osadzony), zaczyna coś huczeć przy hamowaniu (jakby klocki się kończyły ale to raczej niemożliwe), radio zakwalifikowali do wymiany (nie wiem czemu, wszystko działa OK, raz tylko się wyłączyło w trakcie jazdy), radar od tempomatu aktywnego przy najmniejszym deszczu dezaktywuje się, 2 razy nie mogłem odpalić (padnięty aku) coś w sofcie pozmieniali i póki co spokój, zawiesił się...
~potas.giz199
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
U mnie zaraz po zakupie wyskocz błąd start stop, zgłosiłem do ASO przy wymianie oleju po 2,5 tys. Okazało się, że w silniczku intercolera jest zwarcie. Prawdopodobnie wadliwa od początku część. Auto poza brakiem start stop jeździło poprawnie. Wymieniono szybko i sprawnie na gwarancji. Ogólnie serwis bardzo nastawiony na klienta. Od tej pory żadnych dodatkowych problemów nie stwierdzam. Porównując do innych aut premium którymi jeżdżą znajomi,...
~JonSnow
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Miałem problem z wycieraczkami, ale w zasadzie z mechanizmem. Po dłuższych bojach w ASO zmusiłem ich do wymiany. ASO, jak to ASO - gwarancja jest po to, aby z niej nie korzystać. Nie tylko Alfy ASO tak się zachowuje. Moje doświadczenia są ogólnie negatywne.
~Piotrek P
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Mało przejechałem ale nic się nie dzieje. Patrząc na grupy FB grupy VAG. Bmw, mercedes - tam dopiero są awarie. Alfa w porównaniu z Niemcami to praktycznie auto bezawaryjne - szczególnie polift 2020.
~MATEUSZ
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Na początku tylko i wyłącznie standardowa awaria czujników parkowania. A tak to odpukać nic. Nie jest to alfa naszych ojców z lat 90-00
~M
SUV Facelifting 2.0 Turbo 200KM 147kW
Nic się nie dzieje, absolutnie brak awarii. Mam gwarancję na 5 lat, co może oznaczać, że Alfa jest pewna tego modelu.
~Amjerz
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Olej, paliwo i w drogę. Jak piszą inni, i ja miałem problem z softem i akumulatorem na początku. Zaktualizowali i szafa gra.
SUV Facelifting 2.2 Turbo 210KM 154kW
Na tą chwilę nic ale jeszcze za wczasy. Niby jest 5 lat gwarancji na wszystko więc śpię spokojniej :)

Alfa Romeo Stelvio – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Alfa Romeo Stelvio SUV Facelifting