Lista ocen Alfa Romeo Stelvio SUV Facelifting (22) - Karoseria

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M
SUV Facelifting 2.0 Turbo 200KM 147kW
Wiadomo, rzecz gustu, ale mało jest aut tego typu tak ładnie narysowanych. Samochód nadal wzbudza zainteresowanie na ulicy, mimo że Stelvio parę lat już ma. Lakier jest dobrej jakości, a karoseria solidna, np. drzwi nie udają kartonu i przy zamykaniu nie wydają głuchego uderzenia, czego doświadczyłem podczas przeglądu modeli "premium".
~MATEUSZ
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Wyróżnia się wszędzie. Ludzie dostają skrętu karku przy przejeżdżaniu powoli lub gdy auto stoi na wyeksponowanym miejscu. Blacha jest bardzo cienka, maska lekko krzywo skręcona i wlew paliwa lekko odstaje ale i tak sam kształt, geometria, linie załomów wyglądają o wiele lepiej niż u innych aut. Po dodaniu relingów wygląda jak zadzior.
~potas.giz199
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Włoska piękność, robi się gorąco od samego spojrzenia. Pomimo, że auto zadebiutowało w 2016, mogłoby spokojnie dziś wyjść spod ręki kreślarza. Stojąc na parkingu na stacjach benzynowych właściciele audi i bmw ukradkiem spoglądają na auto ;) wygląd tego auta w porównaniu do niemieckiej konkurencji to inna liga.
~J.P
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
W wersji veloce ti wygląda prześlicznie.Kolor czarny z szyberdachem, ja osobiście bardzo lubię jak w kabinie jest jasno .Sportowe fotele w połączeniu z welurem bardzo wygodne.Całości dodają wstawki karbonowe.Pakiet czerni daje swoje wygladada prześlicznie każdy się ogląda. W mojej wersji są felgi 21 czarne
~Morales
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Auto do tej pory nie było dodatkowo zabezpieczane, a lakier wyglada jak nowy. Kolory lakierów w Alfie szczególnie poliftowej to osobna historia, bardzo dużo świetnych kolorów, które w większości lepiej wyglądają w rzeczywistości niż na zdjęciach.
~Kierowca
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Kwestia gustu, jak dla mnie wygląda pięknie. Lakier dosyć odporny na zarysowania, auto ma pół roku a wcale nie widać na nim śladów po myciu rękawicą czy wycierania mikrofibrą, mimo braku jakiejkolwiek powłoki ceramicznej.
~JonSnow
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Myślałem, że jest premium, ale jednak po roku pomimo powłoki (i to premium powłoki) mam odpryski. Niestety takie czasy lakierów eko. Co do wyglądu - piękne auto.
~Piotrek P
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Piękne auto, jak na włoskie to nieźle spasowane. U mnie lakier red competizione, fajnie zmienia kolor w pełnym słońcu czerwień, jak nie ma słońca auto zmienia kolor w prawie bordowy.
~Dariusz
płynna , nowoczesna , bo samochody znów wchodza w obłe kształty