Lista ocen Alfa Romeo Stelvio SUV Facelifting (22) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JonSnow
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Najsłabsza część auta. Kto to programował? Chciałbym mieć tryb auto, który nie wyje klimą na 6 tym poziomie przez 10 minut, tylko pozwala mi ustawić automatyczny poziom. Klima wyje głośno w zimie, osobiście przestawiam ja w tryb ręczny na poziom 4 plus ogrzewanie foteli i kierownicy i jak się zrobi cieplej, to włączam auto. Latem jest lepiej, ale też nie tak jak powinno. Moja poprzednia Skoda Octavia 4x4 simply clever działała o niebo lepiej....
~Kierowca
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Nie wiem o co chodzi ale to totalna loteria. Latem przy 35 st dosyć dobrze i szybko schładzał ale potem to już przegięcie, czy ustawię temp na 19 czy 24 st to praktycznie leci cały czas zimne powietrze, dopiero od 25 leci letnie. Nie pamiętam z jakiegokolwiek samochodu żebym tak często musiał ustawiać klimę. Oczywiście jest AUTO, ale czasami chcę skorygować ustawienia bo np. dzieciom za mocno wieje, albo np mimo słońca jest +5 st. to klima...
~M
SUV Facelifting 2.0 Turbo 200KM 147kW
Tu bywa różnie i czasami klimatyzacja zaskakuje. Raz dmucha mocno, innym razem przegrzewa lub niedogrzewa. Oczywiście w pewnych warunkach, najczęściej gdy jest zimno i świeci słońce. Jednak dzieje się tak bardzo sporadycznie, zazwyczaj jest w porządku. Generalnie w autach grupy VAG wentylacja działała lepiej i bardziej przewidywalnie.
~Morales
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa działa dobrze, utrzymuje zadana temperaturę, nie hałasuje, dość szybko się nagrzewa w zimne dni, a w gorące chłodzi. Podgrzewanie kierownicy i siedzeń spełniają swoje zadanie.
~Artur
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Wszystkie kanapy podgrzewane, osobne automatyczne strefy z opcjami (np: kierowca może na szybę, pasażer na twarz + nogi), podgrzewana kierownica.. odparowuje szybę w pare sekund... nie ma do czego się przyczepić
~MATEUSZ
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Szybko się chłodzi oraz nagrzewa. Klimatyzacja dwustrefowa, podgrzewanie kierownicy oraz foteli poprawia zdecydowanie komfort długi tras czy chociażby jazdy w zimne mokre dni. Podgrzewanie lusterek szybko działa.
~Amjerz
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Działa, ale często wymaga korekt ustawienia temperatury. To najsłabszy punkt wozu. Ogrzewanie foteli wzbudza się długo, ale grzeje jak piec.
~Piotrek P
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Nie miałem okazji testować klimy. Nadmuch ciepłego powietrza ok. Choć pasażerowie z tyłu trochę narzekali, że zimno z tyłu, mimo, że z przodu było ok.
~woytas81
SUV Facelifting 2.0 Turbo 200KM 147kW
Działa dobrze. Trochę wkurza w początkowej fazie jazdy. W "AUTO" zaczyna wiać jak GŁUPIA. W trakcie dłuższej jazdy super.
~woytas81
Alfa Romeo Stelvio SUV Facelifting