Oceny Alfa Romeo Stelvio SUV Facelifting 2.0 Turbo 200KM 147kW 2020-2023

Alfa Romeo Stelvio SUV Facelifting 2.0 Turbo 200KM 147kW 2020-2023 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Alfa Romeo Stelvio SUV Facelifting 2.0 Turbo 200KM 147kW 2020-2023

~M
SUV Facelifting 2.0 Turbo 200KM 147kW
Bardzo udane i dobrze wykonane auto. Świetnie wygląda, jeździ rewelacyjnie i nadal, po ponad 2 latach użytkowania, mam ogromną frajdę siedząc za kółkiem. Absolutnie nie mam żadnych problemów z legendarną awaryjnością, wszystko działa jak należy. Udało się Alfie Stelvio i chyba sami o tym wiedzą oferując 5 lat gwarancji w standardzie. Zdecydowanie polecam samochód każdemu kto chciałby poczuć motoryzację w dobrym wydaniu, każdemu kto ceni dobre...
~Darek
SUV Facelifting 2.0 Turbo 200KM 147kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym autem, tym bardziej że przesiadłam się z droższego na tańszy. Wrażenia mam odwrotne. od ergonomii zaczynając na wspaniałym prowadzeniu kończąc. Samochód się czuje i jest przewidywalny. Jazda przyjemna , pali 9-10l w trasie i 10-11 w mieście, ale tego się można spodziewać.
~wlkbizon
SUV Facelifting 2.0 Turbo 200KM 147kW
Bardzo solidny samochód. Fakt nie ma tych nowoczesnych wodotrysków co grupa VW czy Volvo. Jest to jednak raczej pojazd skierowany do fanów klasycznej motoryzacji a ta jak widać po tym modelu osiągnęła już niemal poziom perfekcji. Przepraszam fanów Mazdy ale jak ostatnio odbyłem jazdę próbną CX-60 to miałem wrażenie, że płynę przeciążoną łodzią.
~woytas81
SUV Facelifting 2.0 Turbo 200KM 147kW
Wygodny i komfortowy samochód. Adekwatna jakość cena.
~woytas81
SUV Facelifting 2.0 Turbo 200KM 147kW
Wygodny i komfortowy samochód. Adekwatna jakość cena.
~LCH
SUV Facelifting 2.0 Turbo 200KM 147kW
MÓJ NAJLEPSZY SAMOCHÓD. NIE MIAŁEM TAKICH OCZEKIWAŃ ,KTÓRE SPEŁNIA AUTO . (Silnik)
~timm
Alfa Romeo Stelvio SUV Facelifting