Lista ocen Audi 100 C3 Avant (80)

~Łukasz
Avant 2.2 Turbo quattro 165KM 121kW
Auto super wygodne, dynamiczne, nietypowe i wszędzie da się nim wjechać. Jedyny minus to ekonomiczność - dużo pali i jest dość drogie w utrzymaniu.
3,2
~Łukasz
Avant 2.3 136KM 100kW
wspaniały samochud, limuzyna, prawdziwy pokaz dobrych rozwiązań technicznych tylko żeby sie jeszcze tak bardzo nie psuł po 17 latach
3,8
~Perun from B-stok
Avant 2.3 136KM 100kW
tak wiec miło wspominam uzytkowanie AUDI, najlepiej to się prowadziło te auto, od startu sprint do 100 - tki ok 9 sek, dużo właścicieli sportowych współczesnych aut z rozdziawionymi buziami patrzyli co to za kolos ich wyprzedza
~spacelord@tlen.pl
Avant 1.8 90KM 66kW
Kocham moje Audi. Jezdze nim juz 10 lat i nigdy nie zawiodlo. Nigdy nie kupie innego samochodu niz cygaro. Bede nim jezdzil do poznej starosci. Chyba ze starczy kasy na porsche ;-)
~takanahana
Avant 2.3 136KM 100kW
Mam trzecie cygaro, pierwszym miałem poważny wypadek czołowy i wyszedłem bez jednej blizny. Procon-ten działa jak powinien. Dobrze zachowany egzemplarz jeszcze sporo pojeździ. Jeżeli będę kupował inne auto to albo audi V8 albo 100 C4.
~Kupstall
Avant 2.3 136KM 100kW
Nie daję maksymalnej oceny tylko dlatego że dużo pali. Ale nawet takie spalanie w takim dużym wozie jest do przyjęcia. Ja się z tym godzę bez problemu.
~doktor kilder
Avant 2.0 E KAT 115KM 85kW
Samochód o doskonałej jakości wykonania, w zasadzie po 20 latach nie ma korozji samoistnej. Wygodny, duży bagażnik, komfort jazdy zawłaszcza na dłuższych trasach, wygodne wsiadanie, bradzo dobre zawieszenie i prowadzenie bez zarzutu. Z częściami nie było kłopotu, używałem tylko oryginalne. Teraz jest trochę gorzej i czasami trzeba stosować zamienniki. Jeżdżę bez remontu głównego silnika, skrzyni biegów, wtryskiwaczy i zawieszenia. Wymiana...
~gkgk5@poczta.fm
Avant 1.8 90KM 66kW
duża i wygodna limuzyna klasy średniej , spalająca gazu tyle co auto połowe mniejsze, bez awaryjny, jak nie miała dzwona to i nie zardzewieje super blachy
~jacors4@o2.pl
Avant 2.3 136KM 100kW
auto kupilem z 4200 uto sprawdza sie w kazdej dziedzinie... jestem bardzo zadowoloni i nie chce miec innego samochodu!bardzo polecam kupno takiego auta!
~jarek21@astercity.net
Avant 1.9 100KM 74kW
Jest to najlepsze autko jakim jezdzilem i wiem, ze nie zamienilbym go na zaden inny samochod.
Audi 100 C3 Avant