Lista ocen Audi 100 C3 Avant (34) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kupstall
Avant 2.3 136KM 100kW
Nic się nie psuło dopóki nie założyłem alarmu u jakiegos partacza (Wrocław ul. Kochanowskiego - porażka) Spalił mi modóuł od centralnego zamka i jedną diodę od oświetlenia wskażnika paliwa. I jeszcze baran mówi że to nie jego wina bo samochód stary. jakoś wcześniej jeździłem długo i nic. Oprócz tego wypadają przewody od spryskiwacza przeniej szyby - trzeba skleić.
~spacelord@tlen.pl
Avant 1.8 90KM 66kW
Moje autko ma 360 000 km na liczniku a wciaz ma sie swietnie. Silnik w doskonalym stanie, nie bierze ani grama oleju, bez remontu spokojnie pociagnie do 500 000. Slaba trwalosc przedniego zawieszenia - delikatne wahacze slabo znosza polskie drogi, chociaz moje i tak wytrzymaly ponad 300 000 km.
~Łukasz
Avant 2.2 Turbo quattro 165KM 121kW
Komputer, czujniki abs, włączniki sterowania szyb, szyberdach, osprzęt silnika, uszczelki szyb, odklejająca się podsufitka - lista jest jeszcze dłuższa, ale ciężko wszystko spamiętać. Zależność jest prosta - im więcej elementów wyposażenia, tym więcej rzeczy które mogą się popsuć
~Andrzej
Avant 1.8 90KM 66kW
Auto ma 22 lata :), początkowo bałem się wyjerzczać nim dalej, dziś bez stresu robię trasę 500km, w drodze nic sie nie popsuło, nie działo się nic czego bym się wcześniej nie spodziewał lub o czym bym nie wiedział że szwankuje
~takanahana
Avant 2.3 136KM 100kW
Przez trzy i pół roku: wymiana zworki od świateł w przełączniku przy kierownicy 1 PLN, naprawa prędkościomierza 5 PLN, wymiana silnika dmuchawy 50 PLN, naprawa mocowania drążka zmiany biegów 30 PLN.
~pablicito
Avant 2.0 E KAT 115KM 85kW
Ten samochód mam krótko - nic mi się w nim nie zdążyło popsuć. ALe to przecież AUDI (poprzednia moja Audiczka miała poważną awarię po dwóch latach użytkowania - zerwała się linka hamulca ręcznego :-) )
~jarek21@astercity.net
Avant 1.9 100KM 74kW
Najwieksza bolaczka tego auta jest chyba ciagle luzujaca sie rura wydechowa, ze wzgledu na beznadziejne przymocowanie jej do podwozia oraz wycieki i nieszczelnosc pompy wspomagania ukladu kierowniczego.
~gkgk5@poczta.fm
Avant 1.8 90KM 66kW
auto ma 19 lat, także coś sie zawsze znajdzie do wymiany, ale konstrukcja jest tak prosta że jak wszystko na czas wymieniane to nie zawiedzie, klamki golfoskie pękają
~Perun from B-stok
Avant 2.3 136KM 100kW
silniki szyb co chwila centralny się chyba z 5 razy psół aż wreszcie padł zupełnie alarm (jeszcze na radio) padł mi po kilku miesiącach reszta ok !
~Łukasz
Avant 2.3 136KM 100kW
zamek drzwi kierowcy, stacyjka, żarówki podświetleń, przełączniki na panelu sterowania, termostat. to chyba tyle szczegułów.
Audi 100 C3 Avant