Lista ocen Audi 100 C3 Avant (42) - Silnik

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek
Avant 2.0 D 70KM 51kW
Po prostu diesel,powolny i uparty na wzniesieniach wdrapuje się swoim żółwim tempem,jedyna metoda to rozbieg ale na naszych drogach za mało miejsca.Najważniejsze że zawsze jedzie, jeszcze nigdy nie zastrajkował na drodze,nie ma mowy o przymusowym postoju pod warunkiem dobrej opieki i wymianie materiałów ekploatacyjnych na czas.
~jacors4@o2.pl
Avant 2.3 136KM 100kW
silnik sprawuje sie swietnie zwazywszy na duze gabaryty i mase auta...audi przyspiesza do 100km/h na lpg w okolo 13-14 sekund na bezynie wystarczy 11-12s (zwazywszy na fakt ze zalozony jest mikser od gazu ktury niestety zmniejsza doplyw powietrza a wiec co by sie dzialo jak by go zdjol?
~takanahana
Avant 2.3 136KM 100kW
Żadnych problemów z silnikiem na codzień, podobno cygara nie jeżdżą na gazie, to prawda jeśli ktoś nie ma pojęcia jak ten gaz założyc, strzelał jak szalony, ale posiedziałem jedno popołudnie i chodzi jak na benzynie. Dobrze odpala, dobrze przyspiesza.
~gkgk5@poczta.fm
Avant 1.8 90KM 66kW
to jednak duże auto a silnik 1.8 - 90KM , więc nie ma co sie cudów spodziewać, trwały i ekonomiczny dobrze znosi LPG, jechac po trasie też można bez katowania 140km/h ...
~Łukasz
Avant 2.3 136KM 100kW
Wspaniały dźwiek jak na 5 cylindrów. Mama w automacie więc ciężko pisać o elastyczności. Po otwarciu drugiej przepustnicy (na benzynie) to diabeł.
~GRONI.LBN
Avant 2.0 D 70KM 51kW
Niestety trafiłem na wyekspluatowane auto między innymi leją wtryski więc z silnika nie jestem zadowolony, nie dość że kopci to jeszcze dużo za dużo pali.
~jarek21@astercity.net
Avant 1.9 100KM 74kW
Swietny silnik jesli chodzi o kulture pracy i elastycznosc. Nawet tymi 100 konmi mozna zadziwic innych kierowcow, szczegolnie podczas wyprzedzania :)
~michalsm@o2.pl
Avant 1.9 100KM 74kW
Jak na taką dużą brykę i taki przebieg, to te 100 koników nieźle sobie radzi (silnik oryginalny). Troszecze bierze olej, ale i tak niedużo
~Łukasz
Avant 2.2 Turbo quattro 165KM 121kW
Pracuje równo i cicho, jest dynamiczny, ale elastyczność nie zachwyca - przy tej pojemności mogłoby być lepiej.
~Bartek
Avant 2.3 136KM 100kW
Niby spora pojemność ale zaskakująco oszczędny jak na takie duże auto No i ten dzwięk pięciu cylindrów :) Super
Audi 100 C3 Avant