Lista ocen Audi 100 C3 Avant (33) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~takanahana
Audi 100 C3
Za te pieniądze funkcjonalnośc i niezawodnośc tego samochodu jest nieporównywalna z innymi. Do tego ceny części eksploatacyjnych są żenujące. Za niemieckie łożyko tylnie zapłaciłem 20 PLN, a były dużo tańsze :)
Avant 1.8 90KM 66kW
Audi 100 C3
Najlepszy samochod jaki mozna sobie wysnic za smieszne pieniadze. Ale trzeba uwazac na egzemplarze po taksiarzach i innych zlotych raczkach. Ten samochod nie znosi nieumiejetnej obsugi i paskudnie sie pozniej msci.
~Kupstall
Audi 100 C3
tutaj nie mam wątpliwości. jakość jest najwyższa (wnętrze nie ma śladów zużycia - welur wygląda jak nowy, jest drewno i pełna elektryka. Karoseria cała ocynkowana - zero rdzy) a cena mała.
~Perun from B-stok
Audi 100 C3
za 9 tys. w sumie fajne auto. Miałem wersję szwajcarską, wiec w pełnym wyposażeniu, lecz radzę takich w tym wieku unikać. Bedziecie mieli tylko problemy z podnosnikami szyb, centralnym i podobnymi pierdołami.
~Łukasz
Avant 2.2 Turbo quattro 165KM 121kW
Audi 100 C3
Za dobry egzemplarz w tej wersji trzeba dać dzisiaj ok. 8000 PLN - otrzymamy za to auto wykończone materiałami z najwyższej półki i wykonane \"po niemiecku\". Czego chcieć więcej?
~Lesiu KK
Avant 2.3 E quattro 136KM 100kW
Audi 100 C3
Bardzo dobry samochód za małe pieniądze. Komfort, elastyczność itd na bardzo dobrym poziomie w zadbanych egzemplarzach. Polecam to auto. Pozdrawiam Władców Pierścieni:)
Avant 1.9 100KM 74kW
Audi 100 C3
Cena nie jest adekwatna do tego co w zamian. Za stosunkowo niewielkie pieniadze mozna zakupic naprawde niezawodny, wygodny i bezpieczny samochod, jakim jest Audi100
Audi 100 C3
auto kupilem z 4200 uto sprawdza sie w kazdej dziedzinie... jestem bardzo zadowoloni i nie chce miec innego samochodu!bardzo polecam kupno takiego auta!
Avant 1.8 90KM 66kW
Audi 100 C3
śmieszne sa ich ceny, podejrzewam że to wina przestarzałej sylwetki, ale mi sie taki podoba, zależy co kto lubi
~Łukasz
Audi 100 C3
hehe wspaniała jakość ale nie opłaca sie ponieważ za to cene kupisz lepsze auto i mniej zawodne