Lista ocen Audi 100 C3 Avant (33) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Avant 2.2 Turbo quattro 165KM 121kW
Pod względem komfortu jazdy - doskonałe zawieszenie. Jest miękko i wygodnie. Fajne wspomaganie kierownicy no i oczywiście napęd quattro. Na zimówkach nie ma nawet mowy o poślizgu. Żeby poszaleć na śniegu trzeba założyć letnie gumy :) Wyjedzie z każdej opresji (blokada tylnego dyferencjału). Nie ma lepszej pod tym względem fury z tamtych lat.
~Bartek
Avant 2.3 136KM 100kW
Wspomaganie takie jak powinno być nie za lekko i nie za ciężko Doskonałe zachowanie w zakrętach Zawieszenie proste i niezawodne mój egzemplarz ma przejechane prawie 320 tyś km a kolega po wymianie całego zawieszenia w A4 za grubą kasę mówi ze u mnie lepiej się jedzie po naszych drogach, lepiej wybiera nierówności i dziury
~spacelord@tlen.pl
Avant 1.8 90KM 66kW
Prowadzi sie lepiej niz wiele nowych samochodow. Zawieszenie troche za miekkie i mocno sie buja na zakretach, ale na tyle bezpieczny ze przy odrobinie wprawy mozna poszalec nawet na sliskiej nawierzchni bez wizji smierci na najblizszym drzewie. Wybacza najgorsze bledy kierowcy.
~Łukasz
Avant 2.3 136KM 100kW
limuzyna na kołach. na prostej drodze świetnie, w małych zakrętach rewelacyjnie rozkładana jest siła odśrodkowa. W częstch zakrętach to jak ciągnąć krowe po pastwisku! Na zakrętach może was wyprzecić fiat. Strasznie sie kołysze mimo nowych amortyzatorów.
~Kupstall
Avant 2.3 136KM 100kW
Dla mnie bomba. Jeździłem wieloma nowszymi samochodami. Ale ten prowadzi się lepiej i precyzyjniej. Po 150 000 mam do wymiany dwa przednie amory ale jezdżę po Wrocławiu a to trochę tłumaczy. Takie dziury to chyba jeszcze są na ksężycu.
~gkgk5@poczta.fm
Avant 1.8 90KM 66kW
zawieszenie troche twarde i niezbyt ciche, ale coś za coś, można naprawde z dużą prędkością wchodzić w zakręty i czuć sie bezpiecznie, dąłem piątke chodź niektórzy dali by 4 za te volkswagenowskie twarde zawieszenie ale mi to odpowiada
~Andrzej
Avant 1.8 90KM 66kW
Mam szerokie opony i brak wspomagania, to znacznie komplikuje życie mojej żonie :-), pozatym komfort jest doskonały, auto jest za miękie ale mi to odpowiada, z tym silnikiem i tak się nie ścigam po zakrętach :)
~jacors4@o2.pl
Avant 2.3 136KM 100kW
uklad jezdny jest bardzo dobry jednak polecam wymiane fabrycznych kol 185/70 r14 na przynajmniej na 195/60 r15 et 35 naprawde dobre rozwjazanie optymalne na fabrycznych kapciach alto poprosty sie kiwa na boki
~kenzo
Avant 2.2 138KM 101kW
Na oponkach 205 i zawieszeniu w dobrym stanie trzyma sie drogi jak przyklejony. Naprawde rewelacja trudno go wytrącic z rownowagi. Ludziska na zakrętach przy otwartych oknach chyba by powypadali;)

Usterki Audi 100 C3

Audi 100 C3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~toffla@wp.pl
Avant 2.5 TDI 120KM 88kW
stabilnie, ale miękko - na zakręcie nie wiadomo kiedy pojedzie w kierunku niekoniecznie zgodnym z naszym życzeniem...mnie sie jeszcze nie udało go wyprowadzić poza obręb jezdni ...na szczęscie...
Audi 100 C3 Avant