Lista ocen Audi 100 C3 (225)

3,4
~KronopioTR
Sedan 2.0 KAT 115KM 85kW
Jestem zaskoczony jak wielkie zainteresowanie wzbudza ten samochód. Ile pozytywnych komentarzy zbiera od pasażerów. Ile rozmów rozpoczął. Najlepiej gdy to auto stoi błyszczące i ładnie wygląda. Można też zrobić małą imprezę w środku. Meblościanka w środku obecna. Gorzej jest z jazdą i odpalaniem, zwłaszcza zimą. Typowy grzybowóz dla tych którym się nie spieszy.
~rezerwataktyczna
Sedan 2.0 KAT 115KM 85kW
Auto przestronne, duże wnętrze, praktycznie bezawaryjna obsługa to na pierwszy strzał przychodzi do głowy, lecz można by wymieniać długo... najważniejsze że nigdy mnie nie zawiodło na trasie i zawsze wróciłem do domu.
~rezerwataktyczna
~Automaniac
Sedan 2.0 115KM 85kW
ogółem auto prezentuje się okazale, pewnie się go prowadzi, wygodnie się siedzi, naprawdę można nim jechać w daleką trasę, nie sprawia wielkich problemów, ale trzeba uważać na silniki. Niestety za swój egzemplarz nie zapłaciłem zbyt wiele,(2 tyś), co się potem kosztownie odbiło u mechanika, choć ceny części jak na auto już klasyczne, naprawde nie są wygórowane.
~Łukasz
Avant 2.2 Turbo quattro 165KM 121kW
Auto super wygodne, dynamiczne, nietypowe i wszędzie da się nim wjechać. Jedyny minus to ekonomiczność - dużo pali i jest dość drogie w utrzymaniu.
~Teatime
Sedan 1.8 75KM 55kW
Samochód o dość jak na dzisiejsze czasy archaicznym wyglądzie, który jednak z każdym dniem spędzonym z tym samochodem staje się coraz bardziej atrakcyjny, aż wydaje się jednym z najładniejszych :) Jest to przedewszystkim samochód duży, co czyni go niezwykle wygodnym autem nawet dla 5 osobowej rodziny. W 4 osoby przemieszcza się w nim w sposób niemal luksusowy. Mimo swoich dużych rozmiarów i charakterze limuzyny jest on również samochodem...
3,2
~Łukasz
Avant 2.3 136KM 100kW
wspaniały samochud, limuzyna, prawdziwy pokaz dobrych rozwiązań technicznych tylko żeby sie jeszcze tak bardzo nie psuł po 17 latach
~piotr1988_17
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
To auto mozna polubic lub znienawidzic:) ja mialem dwa, jezdzilem roznymi wersjami benzyny. I powiem ze tanio mozna kupic dobra, komfortowa i bezpieczna limuzyne. Nie jest to nowe auto, wiadomo ma juz po 19 lat ten model i wiecej, ale jezeli sie spotka zadbany model, z przebiegiem do 250 tys, to mozna sie przywiazac i jezdzic nim bez problemu w dalekie trasy. silniki i zawieszenie sa zywotne, ale wiekszosc egzemplarzy ma po pol miliona i...
~przemogt
Sedan 2.2 138KM 101kW
ja temu wozu daje 5 na 5 wszystko sie zużywa sęk w tym jak szybko a tu mamy do czynienia z jakością nie do porównania

Usterki Audi 100 C3

Audi 100 C3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~zgred_v12@wp.pl
Sedan 2.2 138KM 101kW
Ten wóz ma coś w sobie! Wielki, o klasycznej linii sedana podoba się dziś i będzie się podobał jeszcze długo. Wyposażenie dość mizerne ale szybko się o tym zapomina podczas komfortowej jazdy. Pięć osób jedzie i nie narzeka na ciasnotę. Jeśli szukasz czysto sportowych wrażeń to nie tutaj - jazda cygarem to czysty relaks. Ale z drugiej strony pod światłami nieczęsto znajdzie się godny przeciwnik! Maszyna dla miłośnika starej dobrej klasyki.