Lista ocen Audi 100 C3 (91) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 134 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kupstall
Avant 2.3 136KM 100kW
Nic się nie psuło dopóki nie założyłem alarmu u jakiegos partacza (Wrocław ul. Kochanowskiego - porażka) Spalił mi modóuł od centralnego zamka i jedną diodę od oświetlenia wskażnika paliwa. I jeszcze baran mówi że to nie jego wina bo samochód stary. jakoś wcześniej jeździłem długo i nic. Oprócz tego wypadają przewody od spryskiwacza przeniej szyby - trzeba skleić.
~GRZEGORZ GTI AUTOHANDEL
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
to auto ma dusze samo się psulu i samo naprawialo mam o nim nie wiarygodne opowieści ale w sumie nigdy nie przyjechalem na lawecie ani nigdy nie stanęlo na drodze ,3 razy wymienialem szczotki w alternatorze ,2 razy przegub i lozyska przód,raz komplet amortyzatorów,reszta ok nawet żarówki potrafily świecic od nowości do końca przebiegu
~czas na japończyka
Sedan 2.0 D 70KM 51kW
katastrofa , urwana linka klamki, żarówki sie przepalają , termostat , czujnik temperatury wody , prędkościomiesz i obrotomiesz przestały działać , zapalniczka samochodowa sie popsuła, odkleiła sie podsófitka!! , sterownik grzania świec , znikły kontrolki od świateł oraz kontrolka grzania świec i mase innych pierdół
~spacelord@tlen.pl
Avant 1.8 90KM 66kW
Moje autko ma 360 000 km na liczniku a wciaz ma sie swietnie. Silnik w doskonalym stanie, nie bierze ani grama oleju, bez remontu spokojnie pociagnie do 500 000. Slaba trwalosc przedniego zawieszenia - delikatne wahacze slabo znosza polskie drogi, chociaz moje i tak wytrzymaly ponad 300 000 km.
~Łukasz
Avant 2.2 Turbo quattro 165KM 121kW
Komputer, czujniki abs, włączniki sterowania szyb, szyberdach, osprzęt silnika, uszczelki szyb, odklejająca się podsufitka - lista jest jeszcze dłuższa, ale ciężko wszystko spamiętać. Zależność jest prosta - im więcej elementów wyposażenia, tym więcej rzeczy które mogą się popsuć
~zgred_v12@wp.pl
Sedan 2.2 138KM 101kW
Ach, te drobiazgi... uprzykrzają życie. Przepalają się żarówki na zewnątrz i w kabinie, słynne klamki padają, zamek w bagażniku mi zamarza przy niskich temperaturach, czasem kontrolka chłodzenia się bez sensu zapali... uszczelniacze zaworów chleją olej.
~Automaniac
Sedan 2.0 115KM 85kW
w sumie jak na małe pół roku jazdy nic sie nie zepsuło, wszystko działa oprócz ogrzewania tylnej szyby no i lampki od ręcznego, choć tak naprawdę nie ma tam dużo rzeczy do psucia, nie ma tam żadnej automatyki
~BonZo_PrG
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
Samochód jest niezawodny ponieważ silnik jest bardzo prosty w konstrukcji co powoduje jego niezawodność. Jak to powiedzieli moi znajomi którzy też mają \"cygaro\" będzie prychał, kichał a i tak dojedzie do celu.
~przemogt
Sedan 2.2 138KM 101kW
głównie nawalała drobiazgi takie jak brak wstecznego światła to przekaźnik od pompy paliwa czy tez siłownik od zamka, w zimę zdarza się ze zostanie klamka w reku mowa głównie o tych kaseciakach tych wystających
Dziennik kosztów dla Audi 100 C3
11,0
14,5
~RedSoon
Sedan 2.0 D 70KM 51kW
Przy takim roczniku i przebiegu nie ma co się łudzić. Termostat, silnik wycieraczek, el. szyby - zacinają się, el.lusterka nie zawsze działają. Przerywacze ierunkowskazów, żaróweczki, Słabe hamulce, szybko zużywają się klocki.