Lista ocen Audi 100 C3 (95) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 130 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rezerwataktyczna
Sedan 2.0 KAT 115KM 85kW
Model za 500-1000zł stosunek jakość/cena - poziom żaden. Model za 1000-2000zł stosunek jakość/cena - poziom mieny. Model za 2000-3000zł stosunek jakość/cena - poziom ujdzie w tłumie. Model powyżej 5000zł stosunek jakość/cena - poziom będzie żył. A tak serio to przedział cenowy na mój stan wiedzy [500-16000zł]. Każdy przypadek należy rozważyć indywidualnie, a gadki sprzedających "że Niemiec aż płakał" jak sprzedawał Audi to można...
~rezerwataktyczna
~Krzysiek
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
za te cene trudno znalezc lepszy samochod. naprade super. duzy wygodny, malo awaryjny woz, za rozsadne pieniadze. oczywiscie znalezienie w tej chwili godnego uwagi ezglemplarza graniczy z cudem, ale jak sie taki trafi - to naprawde warto.
~Automaniac
Sedan 2.0 115KM 85kW
czego wymagać za 2 tyś? otrzymałem dobre auto, wymagające trochę wkładu, gdybym kupił egzemplarz za 5-8 tyś, otrzymałbym limuzynę, która znacznie przewyższa wyglądem, prezencją, jakością i komfortem nowsze i droższe samochody
~takanahana
Avant 2.3 136KM 100kW
Za te pieniądze funkcjonalnośc i niezawodnośc tego samochodu jest nieporównywalna z innymi. Do tego ceny części eksploatacyjnych są żenujące. Za niemieckie łożyko tylnie zapłaciłem 20 PLN, a były dużo tańsze :)
~spacelord@tlen.pl
Avant 1.8 90KM 66kW
Najlepszy samochod jaki mozna sobie wysnic za smieszne pieniadze. Ale trzeba uwazac na egzemplarze po taksiarzach i innych zlotych raczkach. Ten samochod nie znosi nieumiejetnej obsugi i paskudnie sie pozniej msci.
~zgred_v12@wp.pl
Sedan 2.2 138KM 101kW
Jakość zadbanego auta zawstydziłaby niejeden młodszy egzemplarz, ze względu na wiek i przebieg nie są drogie, ale oczywiście można się paskudnie naciąć. Dopieszczony egzemplarz przejedzie pewnie z pół miliona km bez protestów.
~KronopioTR
Sedan 2.0 KAT 115KM 85kW
Trudno coś napisać. Jakość była dobra 29 lat temu i gdzie nie gdzie się utrzymała. Części w miarę tanie, bo używki ze zlomów. Niektóre trudno dostępne, albo oryginały za kosmiczne pieniądze.
~Kupstall
Avant 2.3 136KM 100kW
tutaj nie mam wątpliwości. jakość jest najwyższa (wnętrze nie ma śladów zużycia - welur wygląda jak nowy, jest drewno i pełna elektryka. Karoseria cała ocynkowana - zero rdzy) a cena mała.

Usterki Audi 100 C3

Audi 100 C3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Perun from B-stok
Avant 2.3 136KM 100kW
za 9 tys. w sumie fajne auto. Miałem wersję szwajcarską, wiec w pełnym wyposażeniu, lecz radzę takich w tym wieku unikać. Bedziecie mieli tylko problemy z podnosnikami szyb, centralnym i podobnymi pierdołami.