Lista ocen Audi 100 C3 (97) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 128 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Avant 2.3 136KM 100kW
mam klimatronik. W zimie, na jesień i wisne jest poprostu idealnie i chyba lepiej sie już nie da ale kompresor klimatyzacji jest poprostu do bani, bo gdziekolwiek pojechałem żeby mi regeneracje kompresora zrobili to powiedzieli że ten model ma nieudany kompresor (dokładnie mi wytłumaczyli) i nawet po regeneracji (800zł) to za 2 lata i tak będzie trzeba znowu naprawiać i w rezultacie nie wieżcie nigdy na słowo że klima działa bo na 95% nie...
~przemogt
Sedan 2.2 138KM 101kW
szyba tylna jest ogrzana w mgnieniu oka z przodu tez robi się ciepło z tym ze jak się rozgrzeje silnik to załancza się dmuchawa która ma w modelach starszych tylko jeden bieg i na zawnatrz jak i wewnątrz jest głośna ( na przejściu na pieszych mi się załączyła no i klientkę wystraszyłem to nasłuchałem się tego i owego ) w nowszych modelach z 87 roku jest 2 biegowy wentylator i to jest lepsze rozwiązanie
~Automaniac
Sedan 2.0 115KM 85kW
wentylacja ok, choć tylna szyba wiecznie zaparowana, nie działa u mnie jej ogrzewanie, ale część przednia bardzo ładnie odparowuje, auto też nagrzewa się szybko, mniej więcej po przejechaniu 2 km z prędkością 50 km/h czuć już ciepło, po 5 km, zazwyczaj trzeba było już przykręcać ogrzewanie, wentylatory BARDZO mocne, można się suszyć w aucie.
~Teatime
Sedan 1.8 75KM 55kW
W zimę grzeje tak, że w krótkim rękawku przy uchylonym oknie da się jeździć! Ze względu na to, że jest biały to w lato też nie ma problemu i da się przyjemnie podróżować (podobno przy czarnej kaloserii sprawa wygląda trochę gorzej, ale nie wiem bo nie jeździłem). Jedyny mini problem to dość duży skok poziomu temperatury między zimnym i ciepłym podmuchem.
~Przemek
Sedan 2.5 TDI 120KM 88kW
U siebie nie mam klimy i w lecie dzięki dużym szybom poprawiającym widoczność , robi się jak w saunie.Na szczęśćie mam jeszcze szyberdach.W zimie troche długo się nagrzewa (typowe dla silników TDI) , ale jak już złapie temperaturę jest miło.
~Perun from B-stok
Avant 2.3 136KM 100kW
moze być, lecz klimatronic non stop działał jak chciał, i jeszcze najgorsze, że w duże upały zaczynał się psuć - albo sie wyłączało -- silnik jechał dobrze lub zostawiało się klimę a silnik miał kopa jak CC´700
~Kupstall
Avant 2.3 136KM 100kW
Mam climatronic. Stary i głośno chodzi jak jest ostry upał ale ziębi lub grzeje jak szalony -wydajność wzorowa. Przy włączonej klimie spada moc samochodu, bo klima jest jeszcze wysokociśnieniowa.
~Oti
Sedan 1.8 90KM 66kW
Muszę przyznać że ogrzewanie jest idealne , przy tegorocznych mrozach po ustawieniu maksymalnej temperatury w aucie można było jechać w koszulce z krótkim rękawem :)
~gkgk5@poczta.fm
Avant 1.8 90KM 66kW
latem strasznie sie nagrzewa, szyby nawet boczne prawie leżą, zima przy ostrych mrozach troche trzeba poczkać zanim zrobi sie ciepło ale nie jest najgorzej, no i te parowanie szyb

Usterki Audi 100 C3

Audi 100 C3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~spacelord@tlen.pl
Avant 1.8 90KM 66kW
Jedyna wada tego samochodu. Latem goraco, przy duzym mrozie cieplo tylko z przodu, przy jezdzie w deszczu ciagle trzeba miec uchylona szybe zeby ograniczyc nieco parowanie okien.