Lista ocen Audi 100 C3 (90) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 135 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BonZo_PrG
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
Wyciszenie silnika jak i dźwięków z otoczenia zaskoczyło mnie najbardziej myślałem że samochód który ma już swoje lata będzie miał głośny silnik a w kabinie będzie bardzo głośno jednak jak wsiadłem i zacząłem jechać bardzo sie zdziwiłem i powiem szczerze takiego wyciszenia mogą pozazdrościć niektóre nowsze samochody ;)
~rezerwataktyczna
Sedan 2.0 KAT 115KM 85kW
Jak na lata 90-te to rewelka. Jak na rok 2015 (era kosmicznych technologii) to lepiej niż rewelka:) Słychać co ma być słychać i nic ponad to, no chyba że pada i przejedziemy przez dużą kałużę to czasem w tylnich nadkolach słychać plusk, nie czepiam się... jak by co to mój model tak ma!
~rezerwataktyczna
Sedan 2.0 KAT 115KM 85kW
~NaCiebieKolej
Sedan 1.9 100KM 74kW
Jak na ten wiek jest gorzej niż doskonale ale lepiej niż dobrze, czyli jest bardzo dobrze. Jeżdziłem nowszymi innymi markami i nie było tak cicho. Przy 130 mozna swobodnie rozmawiać. Powyżej zaczyna się robić głośniej ale da sie wytrzymać przez 300 km.
~Przemek
Sedan 2.5 TDI 120KM 88kW
Przy normalnej jeżdzie cisza . Jak wsponiałem wcześniej nie przesadzać z obrotami (i tak nie ma sensu - to diesel : ma mocny dół ) i będzie git a i silnik odwdzięczy się dłuższą żywotnośćią.
~Andrzej
Sedan 1.8 75KM 55kW
Silnik nie pracuje jak 1.0 w corsie a raczej jak 1.5 w polonezie. Karoseria nie jest super aerodynamiczna, więc jak się ponad 110 jedzie to gwiżdże a ponad 130 to silnik już naprawdę głośno pracuje.
~Perun from B-stok
Avant 2.3 136KM 100kW
przy 160-170 mozna słuchac muzyki powaznej, jeszcze u mnie był firmowy zestaw audio f-my Blaupunkt (6 głosników + 4 gwizdki) oddzielna regulacja z zewnątrz, wzmacniacz, słuchawki dla pasażerów i takie tam
~Automaniac
Sedan 2.0 115KM 85kW
naprawdę przyjemnie, przy 140 km/h wygodnie przeprowadza się rozmowy, gdzieś tylko delikatny gulgot silniczka, jazda nie jest męcząca, muzyki można cicho słuchać.
~przemogt
Sedan 2.2 138KM 101kW
no przy 140 km na h słychać troszeczkę no ale w tamtych latach kto tyle jeździł... silnik jak jest wyregulowany to pracuje bardzo cicho jednocześnie daje o sobie znać te 5 cylindrów

Usterki Audi 100 C3

Audi 100 C3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~piotr1988_17
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
5- ale to moze przez slaby wydech, juz byl troche skorodowany. Ale za to dzwiek ktory dostawal sie do kabiny, to muza dla uszu;) kto jezdzil 100 z R5, wiec o co chodzi.