Lista ocen Audi 100 C3 (11)

~Teatime
Sedan 1.8 75KM 55kW
Samochód o dość jak na dzisiejsze czasy archaicznym wyglądzie, który jednak z każdym dniem spędzonym z tym samochodem staje się coraz bardziej atrakcyjny, aż wydaje się jednym z najładniejszych :) Jest to przedewszystkim samochód duży, co czyni go niezwykle wygodnym autem nawet dla 5 osobowej rodziny. W 4 osoby przemieszcza się w nim w sposób niemal luksusowy. Mimo swoich dużych rozmiarów i charakterze limuzyny jest on również samochodem...
~Andrzej
Sedan 1.8 75KM 55kW
Samochdy klasy B nie mają szans przy starcie na światłach a jak i wyprzedzać trzeba to mocy wystarcza, bo to lekki samochód. (Silnik)
~jotes
Sedan 1.8 75KM 55kW
Duży, bardzo wygodny samochód - za nieduże pieniądze. Bardzo dobrze prowadzi sie na polskich, dziurawych drogach.Bardzo dobry dostęp do części zamiennych (szczególnie w internecie). Serwisowany odwdzięcza się niezawodnością.Pojemny bagażnik. Trudności przy parkowaniu w miescie - ze względu na duże gabaryty - 48 metra długości.Godny polecenia na długie trasy.
~Krzysztof Pieta, 42 lata
Avant 1.8 75KM 55kW
Pomimo wieku dojrzalego (18 lat) nie zamierzam sie jeszcze z nim rozstac. Jest to jeden z pierwszych ocynkowanych w 100% Audi, nie wiem czy "dali" podwojna warstwe ale do dzisiaj zadnej rdzy! Jest to model Avant-optymalny dla rodziny z 2 dzieci. Dla taty ,ktory potrafi cos przy samochodzie sam zrobic(wspaniale dojscie do wszystkich zakamarkow). Samochod z dusza.
2,8
~XtX
Sedan 1.8 75KM 55kW
granatowy.rdza sie do niego dobiera.mialem zalozyc gaz ale za ok. pol roku chce go sprzedac :( bo juz odmawia posluszenstwa a jakis dziadek wezmie za male pieniadze i bedzie mial auto
~AVANT2.2
Sedan 1.8 75KM 55kW
polecam auto!jest proste wdzięczne i niezawodne!!! juz kupiłem drugie c3 avant:)))
~klebecki@gazeta.pl
Avant 1.8 75KM 55kW
może ciut za słaby, jak na taki samochód, ale za to bardzo ekonomiczny (Silnik)
~bociano@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 75KM 55kW
z powodu montażu instalacji gazowej drastycznie wydłużył się czas nagrzewania auta w zimie, podczas pierwszych kilometrów pokonywanych na gazie (Wentylacja i ogrzewanie)
~ADAM
Sedan 1.8 75KM 55kW
Mam to maleństwo 5 lat zrobiłem 73000 km w tym 40000 na gazie Średnie zużycie gazu 12 l/100 km,paliwa 9,7 l/100

Usterki Audi 100 C3

Audi 100 C3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu