Lista ocen Audi 100 C3 Sedan (54) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
powiem tyle - przy mercu wypada srednio - ale biore pod uwage fakt, ze poprostu samochod nie byl wczesniej odpowiednio zadbany - i co tu duzo mowic - w pewnym wieku zaczynaja sie niktore elementy sypac... Mimo to nigdy mnie nie zawiodl - na zasadzie awarii na srodku drogi - wszystkie usterki dawaly o sobie znac wczesniej i jak sie wszystko w pore robi - to problemu nie bedzie.
~Automaniac
Sedan 2.0 115KM 85kW
wszystko było by dobrze gdyby nie ten silnik, który żyje własnym życiem, czasem nie chce odpalić, czasem szarpie, czasem strzela, przegrzewa się, a usunięcie tych wad to kosztowna sprawa. jeśli chodzi o korozje, to po prostu nie istnieje coś takiego jak rdza w tym aucie.
~KronopioTR
Sedan 2.0 KAT 115KM 85kW
Ciągle trzeba przy nim grzebać. Z grubszych rzeczy to: wtrysk k-jet tronic. Mechanik z trzech złożył jeden działający jako tako. Chłodnica, alternator, silniczek krokowy, wahacze przednie, amortyzatory tylnie, oczywiście tarcze i klocki.
~rezerwataktyczna
Sedan 2.0 KAT 115KM 85kW
Poważne usterki... hm.. jak moja żona jedzie sama to jest poważna usterka gdyż zawsze coś wyskoczy, a to nie można tego a to tamtego... auto nie współpracuje! Ona nie rozumie że Audi słucha się tylko mnie i tej więzi nikt nie zrozumie:) KONIEC
~rezerwataktyczna
~RedSoon
Sedan 2.0 D 70KM 51kW
Psują się podzespoły. Do auta sie leje i jeździ. Nie polecam komuś kto nie lubi lub nie ma opcji się zająć autem. Skarbonka. Ale zdarza się zadbany model kupić i długo można nim się cieszyć bo silniki są na prawde żywotne. Polecam wersje TD.
~zgred_v12@wp.pl
Sedan 2.2 138KM 101kW
Jedyna mocna awaria to zapieczenie się klocka hamulcowego z przodu, przegrzanie tarczy i rozszczelnienie układu zakończone dużym wyciekiem - ale było to spowodowanie ponad półrocznym nieużywaniem auta (przed zakupem).
~czas na japończyka
Sedan 2.0 D 70KM 51kW
tragedia ; wydmuchana uszczelka pod głowicą , pompa wody do wymiany , alternator do wymiany , chłodnica do wymiany , uszczelka pod miską olejową do wymiany , oraz kilka innych kosztownych przeygód
~Andrzej_Sz
Sedan 2.2 138KM 101kW
Pompa paliwa wysiadła po 16 latach pracy, miała prawo. Amortyzatory przednie wymieniłem po 13 latach pracy. Z tyłu są oryginalne. Układ wydechowy, niestety wymieniam co 3 lata, ale inne mają podobnie.
Dziennik kosztów dla Audi 100 C3 Sedan
11,0
14,5
~roton
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
po 14 latach używania: pompa paliwowa sworzeń wachacza mechanizm przedniej szyby uszczelka głowicy pompa wspomagania mechanizm szyberdachu
Audi 100 C3 Sedan