Lista ocen Audi 100 C3 Sedan (65) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BonZo_PrG
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
Bardzo ale to bardzo dużo miejsca dużo moich znajomych ma ok. 2m i jeszcze nigdy jak wsiadali do mojego cygara nie słyszałem aby któryś powiedział że jest mało miejsca wręcz przeciwnie chwalili sobie wygodę i dużą przestrzeń dla pasażerów ja jako kierowca też chwalę sobie przestrzeń bo jest jej naprawdę dużo.
~Teatime
Sedan 1.8 75KM 55kW
To chyba jedna z największych zalet tego samochodu! Każdy kto wsiada do niego pierwszy raz zazwyczaj właśnie to komentuje. Jeden z moich kolegów powiedział, ze jest tam miejsca jak w kosciele :). Wygodnie podróżuje się zarówno z przodu jak i z tyłu. Warto też zaznaczyć, że jak na sedana bagażnik też jest ogromny.
~piotruś lubelskie kpiotrunio
Sedan 2.2 E Turbo quattro 165KM 121kW
miałem sedana ale jest to jeden z większych samochodów na świecie w swojej klasie do tego spora moc silnika daje niezły komfvort jazdy kiedyś miałem przyjemność wieśc w sedanie 13 osób bezproblemu osiagał160km/h ale rekord to w 8osób ale jazda 250km/h
~KronopioTR
Sedan 2.0 KAT 115KM 85kW
Można stylowo opierać łokieć na szerokim rancie drzwi. Na tylnej wersalce trzy osoby jadą wygodnie. I mogą fikać nogami. W bagażniku oprócz butli gazowej można zmieścić dwa worki ziemniaków i nadmuchanego jednorożca.
~Automaniac
Sedan 2.0 115KM 85kW
Ta rubryka chyba nie wymaga komentarza, przestrzeni tyle samo z tyłu, jak z przodu, można w nim spać, z tyłu na kanapie wejdą spokojnie 4 osoby, a fotele wygodne są, nie trzymają w zakrętach, ale to nie ich zadaniem jest.
~RedSoon
Sedan 2.0 D 70KM 51kW
Można się wybrać w daleką trasę, nic nie boli, miejsca nie brakuje. Przy odsuniętych fotelach prawie na max do tyłu pasażerowie nadal maja dość miejsca na nogi.
~piotr1988_17
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
A tu 4 osoby podruzowaly komfortowo. Z tylu nie brakowalo miejsca, nie bylo problemow z wsiadaniem. A zawsze siedzenie mialem na maksa do tylu odsuniete.
~radziu1976
Sedan 1.8 90KM 66kW
hmm muszę znaleźć chwilę wolnego "czasu " ($$$) isprawdzić w praktyce czy tylna kanapa jest odpowiednio miękka do załątania niżu demograficznego :):P:P:P
~rezerwataktyczna
Sedan 2.0 KAT 115KM 85kW
Przestrzeni jest ogrom, więc co jak co ale na jej brak nie można narzekać. Komplet widza + manele = żaden problem.
Dziennik kosztów dla Audi 100 C3 Sedan
11,0