Lista ocen Audi 100 C3 Sedan 2.0 KAT 115KM 85kW 1988-1990 (4) - Całokształt

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Patryk
Sedan 2.0 KAT 115KM 85kW
Samochód dobrze wykonany , duzo przestrzeni, wygodne i niezawodne, pancerne podzespoły i blacha w ocynku. Części latwo dostepne. Jeśli się wymienia wszystko na czas auto odwdziecza się niezawodnością przez długie lata. Przy 115 KM nie jest to demon predkosci ale u mnie dawała radę nawet z laweta. Stanowczo nie polecam montowac gazu! Częste regulacje a i tak czasem strzela po dolocie. Obecnie trudno znaleźć coś w dobrym stanie bo auto ma około...
~KronopioTR
Sedan 2.0 KAT 115KM 85kW
Jestem zaskoczony jak wielkie zainteresowanie wzbudza ten samochód. Ile pozytywnych komentarzy zbiera od pasażerów. Ile rozmów rozpoczął. Najlepiej gdy to auto stoi błyszczące i ładnie wygląda. Można też zrobić małą imprezę w środku. Meblościanka w środku obecna. Gorzej jest z jazdą i odpalaniem, zwłaszcza zimą. Typowy grzybowóz dla tych którym się nie spieszy.
~rezerwataktyczna
Sedan 2.0 KAT 115KM 85kW
Auto przestronne, duże wnętrze, praktycznie bezawaryjna obsługa to na pierwszy strzał przychodzi do głowy, lecz można by wymieniać długo... najważniejsze że nigdy mnie nie zawiodło na trasie i zawsze wróciłem do domu.
~rezerwataktyczna
Audi 100 C3 Sedan