Lista ocen Audi 100 C4 Avant (132)

~Kalasanty
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Kupiłem za 3,6 tysiąca złotych. Wiadomo nie jest, brylantem wśród Audi ale jak za taką kwotę to genialny samochód. Komfort super, skrzynia automat też bajka, zmienia przełożenia płynnie, prawie tego nie czuć, gorzej z kickdownem, trochę potrzebuje czasu, ale jak wypali to iskry lecą. Spalanie średnio wysokie, nie jestem w stanie ocenić bo mi pływak nie działa i cały czas jest w granicach 80 na wskaźniku paliwa. Drobne usterki typu centralny...
~Krzysztof Kia Kowalczyk
Avant 2.0 137KM 101kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta, jeżeli będę je zmieniał to na pewno znowu na Audi A4 lub A6.
~tusior2@tlen.pl
Avant 2.3 E 133KM 98kW
wiadomo auto wiekowe,ale mało usterkowe,odwdzięcza się za zakup dobrą eksploatacją,rdzy można szukać na nadwoziu i podwoziu ze świeczką
~Thorne
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Auto spełnia wszystkie pokłądane w nim nadzieje i oczekiwania.
~MICRI
Avant 2.3 E 133KM 98kW
AUDI TO MOŻE NIE NAJLEPSZA MARKA NA ŚWIECIE JESLI CHODZI O NIEZAWODNOSC (JAPOŃCZYKI). ALE JEŚLI CHODZI O STYLISTYKE TO NIEZAMIENIŁBYM NA ŻADNĄ INNA .MOJE AUTO CENIE ZA KOMFORT JAZDY ,WYPOSAŻENIE ,PROSTOTE EWENTUALNYCH NAPRAW, TANIE CZĘŚCI ,DOBRE PRZYSPIESZENIE JAK NA GABARYTY AUTA.
~MICH1974@interia.pl
Avant 2.8 E V6 174KM 128kW
najfajniejsze autko jakie mialem. wygodne , ekonomiczne szkoda tylko ze nie quatrro - chociaz ten naped niesie za soba dodatkowe nie male koszta. NAPRAWDE POLECAM. moze to "zboczenie" ale napewno nie bede mial samochodu innej marki. AUDI AUDI AUDI :)
~cherokee
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
stosuje zasade: jezeli wsiadam za kierownice samochodu i czuje sie jak w swoim pokoju (wiadomo maly balaganik, to co chce pod reka, mila atmosfera, fajny widok za oknem) - to to jest wlasnie ten samochod... W audi wszystko jest tam gdzie trzeba... jedna z niewielu marek do ktorych nie musialem sie przyzwyczajac.
~SMN
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Całokształt oceniam na max, bo rzadko spotykam się z markami, które mimo zaawansowanego wieku sprawują się tak jak Audi.
~dawidjey
Avant 2.3 E 133KM 98kW
Ogolnie Audi 100 C4 to udany model.Wnętzre to dla mnie wzór,materiały wykończeniowe najwyższej jak na tamte czasy jakośći.Miejsca dużo dla kazdego,Jeśli gaz to dobry warsztat,jak zadbasz o nią to NA 100% nie pożałujesz !!!
~szneider
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Mój następny samochód to napewno bedzie audi, najlepiej A6 2.5TDI 140KM. Napewno bez zastanowienia kupiłbym takie auto jeszcze raz i polece je kazdemu kogo nie stac na nowy samochod, a chce miec fure komfortowa i ekonomiczna.
Audi 100 C4 Avant