Lista ocen Audi 100 C4 Avant (50) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tusior2@tlen.pl
Avant 2.3 E 133KM 98kW
nigdy nie stanął w drodze,póki co usterki za wczasu dają o sobie znac,zregenerowany rozrusznik 170pln,wymiana samemu szczotkotrzymacza w alternatorze 30pln,przy lpg dbac o filtr powietrza,wyeksploatowany przełacznik kierunkowskazu zawiesza sie zaradzić temu albo przedmuchać powietrzem albo wymienić
~Krzysztof Kia Kowalczyk
Avant 2.0 137KM 101kW
Auto ze względu na wiek wymaga regularnej kontroli stanu technicznego i czasami drobnych napraw (np silniczek spryskiwaczy, wymiana listw dolnych i bocznych na drzwiach, pęknięty zbiorniczek płynu wyrównawczego płynu chłodzącego)
~waldiwl@wp.pl
Avant 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
po przejechaniu 25 tys. km jedynie wymieniłem osłony amortyzatorów(popękane) poza tym żaróweczki w podświetleniu tablicy i zebgarów plus części eksploatacyjne typu klocki paski opony. powarznych usterek nie było.
~SMN
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Zawsze w siedemnastolatku coś się znajdzie np. czasem nie mam podświetlenia przycisków elektr.szyb, centralny czasem z tyłu nie złapie, tapicerka drzwi lekko się marszczy, i to wszystko.
~dawidjey
Avant 2.3 E 133KM 98kW
Przez 3 lata wymieniłem: -Tarcze sprzęgłową,Łożysko dociskowe,Przegup,łożysko w tylnim kole,oleje filtry rozrząd itp itd czyli wszystko co się z czasem zuzyło i poza tym NIC !!!!!!!!!
~MICRI
Avant 2.3 E 133KM 98kW
GŁÓWNA USTERKA WE WSZYSTKICH AUDI SĄ CZUJNIKI TĘPERATURY KIEDY WSKAZÓWKA POKAZUJE NP. 90 STOPNI . A NAGLE OPADA STANDARD. TO BY BYŁO WSZYSTKO JA BYNAJMNIEJ NIC WIECEJ NIE ZAOBSERWOWAŁEM.
~Thorne
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Na początku wiosny trapiła mnie inwazja palących się żarówek, w ciągu tygodnia wymieniłem prawie wszystkie. Dobrze, że komputer pokładowy podpowiada, gdy któraś żarówka nie świeci.
~Kalasanty
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Zawsze coś się trafi, ale to auto ma 20 lat a drobne usterki znajdą się nawet w nowszych wozach i to niekiedy z większą częstotliwością.
~resiako@wp.pl
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Najwieksza wada uzywanych audi jest jego poprzedni wlasciciel!!! cos zamontuje z malucha, cos z zuka, cos z poloneza .....................................
Dziennik kosztów dla Audi 100 C4 Avant
6,7
15,9
~Sk@ła
Avant 2.3 E 133KM 98kW
Dobrze chociaż ostatnio mam problemy z elektryką tzn. chyba popadaly przekaźniki od elekrycznych szyb i klimy, musze to jeszcze zdiagnozować u elekryka
Audi 100 C4 Avant