Lista ocen Audi 100 C4 Avant (57) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Thorne
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Audi 100 C4
Powód dla którego odstawiłem Golfa do garażu. Wszystko jest w tym aucie tak od siebie oddalone, że kierowca nie jest w stanie sięgnąć do klamki drzwi pasażera. Z tyłu miejsca wystarczająco dla 3 osób lub dwóch troli jaskiniowych. Bagażnik mieści wózek \"parasolkę\", cztery duże torby podróżne i kilka innych rzeczy. I dalej można zamnkąć roletę. W każdym razie nie wiem, czy jadąc gdzieś z żoną i córką będziemy w stanie zapełnić cały bagażnik.
Audi 100 C4
w c4 miejsca full z przodu i z tyłu,powiększyłem bagażnik poprzez wymontowanie płaskiej podłogi(teraz mam około 500l),fabryczne podłokietniki zdają egzamin a tylny ma worek na narty,lampki nad każdym pasażerem się przydają chociaż brak ich regulacji jaka była w c3avant
~Kalasanty
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Audi 100 C4
Z przodu gigantozaur. Można rozłożyć się wygodnie na fotelu i spać. Tył nieco słabiej, oczywiście da się jechać komfortowo w cztery osoby, w pięć już trochę ścisk.
Dziennik kosztów dla Audi 100 C4 Avant
6,7
8,0
15,9
~maniek
Audi 100 C4
auton bardzo obszerne dużo miejsca w środku bagażnik duży nawet gdy się ma butle z gazem .PO otwarciu bagażnika kolega nawet nie zauważył butli dopiero gdy się schylił
~Gabriel
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Audi 100 C4
Mój brat (BMW 325) i moji koledzy (Opel Omega kombi),(BMW 520),po przejażdżce w AUDI 100,stwierdzili,że jest w nim więcej miejsca niż w ich samochodach(szczególnie z tyłu)
Audi 100 C4
absolutny wzór, mam 193 cm wzrostu i żadnym innym samochodem tak dobrze mi się nie jeździ, 5 osób może śmiało jechać w dalszą podróż i do tego olbrzymi bagażnik
~Krzysztof Kia Kowalczyk
Avant 2.0 137KM 101kW
Audi 100 C4
Dla wszystkich pasażerów tego auta jest wystarczająco dużo miejsca i z przodu i z tyłu. Przydałby się troszkę wiekszy (może głębszy) bagażnik jak na kombi.
Avant 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
Audi 100 C4
Wygodne fotele Recaro i duży solidny regulowany podłokietnik dają poczucie luksusu. Mało miejsca z tyłu przy wysokich osobach z przodu.
~szneider
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Audi 100 C4
Tu jest rewelacja, nie mozna narzekać na brak przestrzenie, ani z przodu, tym bardiej z tyłu. No i ten wielki bagażnik, w koncu to kombi.
~MICRI
Audi 100 C4
Z TYŁU I Z PRZODU JEST TYLE PRZESTŻENI ŻE NIE MA MOWY O CZYMŚ TAKIM JAK BRAK MIEJSCA NA NOGI. W 5 OSÓB JEDZIE SIE NORMALNIE BEZ ZADNEGO TŁOKU.
Audi 100 C4 Avant