Lista ocen Audi 100 C4 Avant (63) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kalasanty
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Audi 100 C4
Pierwszy raz mam automat i chyba manuala już mieć nie będę. O ile się zadba to odwdzięczy się płynną i bezstresową jazdą. Wiadomo, trzeba się przyzwyczaić, ale nie ma się co bać. O ile płynnie zmienia biegi, działa w pozycji D i R bez zarzutu, to brać i jeździć.
Avant 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
Audi 100 C4
ZF4HP18 - Nie ma tragedii pracuje jak ZF. Co prawda to nie BMW ale zasługuje na uznanie. O niebo lepsza od automatów Audi. Daleko jej jednak do skrzyń japońskich. Na pocieszenie dodam że biegi zmienia płynnie czego nie robi np. Mercedes.
~Gabriel
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Audi 100 C4
Skrzynia działa równie dobrze jak silnik ale czasami mam trudności z włączeniem pierwszego biegu(głównie podczas ruszania ze skrzyżowań)To jednak drobiazg,bo w BMW mojego brata dzieje się to samo:)
~Krzysztof Kia Kowalczyk
Avant 2.0 137KM 101kW
Audi 100 C4
Pomimo przebiegu wszystko działa dokładnie i sprawnie. Lekki wyciek ze skrzyni biegów został zatrzymany po wymianie uszczelki wszystko jest ok.
~SMN
Audi 100 C4
Nie mam nic do zarzucenia, posiadam szóstkę - w trasy jest genialna. Jedynka nieco przykrótka ale silna i przy mocno obciążonym aucie wyrabia się bez problemu.
Audi 100 C4
Skrzynia biegow zaadoptowana z a6 6-cio b. Poprzednia skrzynia w wyniku nieodpowiedniej eksploatacji poprzedniego wlasciciela "polegla".
~szneider
Audi 100 C4
Skrzynia chodzi całkiem dobrze, nie mam z nia problemów, biegi przerzuca bez zadnego ale. Nastepna werjsa audi jakie kupie bedzie ze skrzynia 6-cio biegowa.
Avant 2.8 E V6 174KM 128kW
Audi 100 C4
skrzynia automatyczna dla mnie super, poprostu gaz i jedziesz, hamulec i stoisz :) mialem male problemy z 3ka, zlota raczka zalatwil to w 30 min.
~matheus [email protected]
Avant 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
Audi 100 C4
Automat troszkę wysłużony. Ma pewne luzy na zmianie z 3 na 4. Po rozgrzaniu skrzyni potrafi zatrząść z 4 na 3.
~MICRI
Avant 2.3 E 133KM 98kW
Audi 100 C4
JESLI CHODZI O SKRZYNIE BIEGÓW TO NIE MA CO TU ZA DUŻO PISAC, PRACUJE DOSKONALE BIEGI WCHODZĄ DELIKATNIE I BEZ PROBLEMU.
Audi 100 C4 Avant