Lista ocen Audi 100 C4 Avant (56) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kalasanty
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Nie ma co się oszukiwać, Set jest coraz mniej, niektóre egzemplarze kosztują więcej, niektóre mniej. Ja za swoje przeciętnym stanie dałem 3,5 tysiąca, jeśliby porównać że za podobną kwotę mogłem mieć Seicento to nie ma co narzekać. Auto tanie, a niezawodne, spalanie okej, podobno te silniki dobrze tolerują gaz, więc po założeniu instalacji jedziemy za pół ceny.
~pit.o@interia.pl
Avant 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
Samochód za 15 tys z pełnym wyposażeniem i napędem na 4 koła który się po prostu nie psuje. Wydajna klimatyzacja przyprawia o katar. Zasięg dośc dobry ( Benzyna 850 km LPG 450 km ).Łącznie na dwóch paliwach można pokonać 1300 km przy koszcie 440 PLN daje nam 34PLN/km przy zużywaniu benzyny i gazu w jednym przejeździe. 4 osoby zajadą z Łodzi nad Adriatyk za 110 PLn od łebka.
~MICRI
Avant 2.3 E 133KM 98kW
ZA CENE 12-13 TYS. ZŁ. MOŻNA MIEĆ LIMUZYNE Z PRAWDZIWEGO ZDAŻENIA W STANIE IDEALNYM JESLI SIE KUPI Z IMPORTU. NIE POLECAM KUPNA U NAS ZAZWYCZAJ TO TROTY Z WYBITYM ZAWIESZENIEM.MOZNA SOBIE POZWOLIC NA LUKSUS NIE PŁACAC ZA NIEGO GÓRY PIENIEDZY O ŁADNEJ NIE STARZEJACEJ SIE Z UPŁYWEM LAT LINIĄ NADWOZIA. POLECAM :)
~hubertbt@interia.pl
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Mam "setkę" z ostatnich miesięcy przed zmianą na A6, jeśli ktoś szuka, szybkiego, wygodnego, komfortowego auta dla całej rodziny nie mógł lepiej trafić. Sztuką jest tylko znaleśc autko w dobrym stanie tech. ale warto, a ceny czeście są relatywnie tanie. Tylko to spalanie! Gaz to konieczność!
~MICH1974@interia.pl
Avant 2.8 E V6 174KM 128kW
kupilem go za 6000 DM.w wyposazeniu wszystko bez skory i tempomatu. jezdzilem... oprocz zmian oleju, paskow itp. (male problemy z silnikiem jak pisalem wyzej) nic do niego nie dokladalem. sprzedalem go rozbitego i jeszcze zarobilem. NAPRAWDE REWELACYJNE AUTKO
~dawidjey
Avant 2.3 E 133KM 98kW
za ok 7500-11 000 zł można kupić ten model,wiadomo jaki stan taka cena.Warto ,więc dołożyć i kupić zadbany egzemplarz na pewno wyjdzie to na plus. Jak diesel to tylko 2,5 tdi (115 KM) genialny silnik bezawaryjny jak i oszczędny WYSOKA KULTURA PRACY !!!
~Krzysztof Kia Kowalczyk
Avant 2.0 137KM 101kW
Niestety nawet starsze auta trzymają cenę, dlatego warto szukać auta w dobrym stanie za przyzwoite pieniądze. Trzeba liczyć się też z wydatkami na początku jego użytkowania, chyba że trafimy na zadbany egzemplarz.
~WRS
Avant 2.3 E 133KM 98kW
za 10 tysi mozemy kupic w dobrym stanie rodzinny dobrze zbierajacy sie i komfortowy samochodzik ktory rocznikiem bedzie starszy od innych mniejszych aut o 7-8 lat a silnik i reszta beda w lepszym stanie pozdrawiam i zachecam
~:)
Avant 2.8 E V6 174KM 128kW
Auto dwudziestoletnie, kosztujące ponad 4000 zł to lekka przesada, ale nie jest złym pomysłem stopniowe dopieszczanie autka w warunkach garażowych. Niby rupieć, ale zadbany silnik potrafi wcisnąć w fotel.
Dziennik kosztów dla Audi 100 C4 Avant
6,7
15,9
~szneider
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Moim zdaniem warto kupic nadal 100 z dobrych rak niz np. Mondeo z 98 r. które juz jest zardzewiałe. Co z tego ze 6-7 lat młodsze! Dobre egzemplarze trzymaja cene dosc sporą ale sa tego warte. Naprawde polecam
Audi 100 C4 Avant