Lista ocen Audi 100 C4 Avant 2.3 E 133KM 98kW 1991-1994 (16) - Silnik

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MICRI
Avant 2.3 E 133KM 98kW
JEŚLI CHODZI O SILNIK TO DUŻO TU NIE TRZEBA MÓWIC JEDNOSTKI 5 CYLINDROWE W AUDI TO PIEKNY DZWIĘK I KULTURA PRACY. OCZYWISCIE JEŚLI SIE DBA O UKŁAD ZAPŁONOWY (ŚWIECE, PRZEWODY WYSOKIEGO NAPIECIA ,KOPUŁKA + PALEC ROZDZIELACZA). TYMBARDZIEJ JAK SILNIK PRACUJE NA GAZIE, TRZEBA ZWRÓCIĆ NA TO UWAGE PONIEWAŻ GAZ JEST BADZIEJ CZUŁY NA NIEDOMAGANIA UKŁADU ZAPŁONOWEGO. STĄD STRZAŁY I NIEPOTRZEBNE KOSZTY SILNIKA KROKOWEGO CZY PRZEPŁYWOMIEŻA. TAK TO NIE...
~tusior2@tlen.pl
Avant 2.3 E 133KM 98kW
rewelacja,być może v6 są lepsze ale pamiętaj że to tylko prosta nieskomplikowana rzędowa 5-ka,znam gościa który wymienił silnik na nowy w niemczech przy przebiegu 700 tys.km,dodam,że jezdząc na lpg warto zainwestowac w reduktor 150km by nie tracic na mocy np lovato i blos brc,wtedy zadnych baśni o nierównej pracy czy wystrzałach,wiem bo mam to sprawdzone razem z poprzednikiem,olej półsyntetyk ze względu na gaz co 12-13 tys.k. i nadal bez dolewek.
~Paweł 3-city
Avant 2.3 E 133KM 98kW
Niestety mechaniczny wtrysk, z racji tego że jestem mechanikiem i naprawiam auta od lat 90 potrafię okiełznać twór o nazwie KE Jettronic. Dobry olej, okresowa kontrola podzespołów i regulacja gwarantują w miarę bezawaryjną pracę. Cena potencjometru, genialna 10 krotnie wyższa od zastosowanych w innych modelach i markach, choć wyglądających prawie identycznie
~dawidjey
Avant 2.3 E 133KM 98kW
5 cylindrów robi swoją robote,133 KM i 180 Nm czyni to auto o zadowalających osiągach.Bardzo elastyczny silnik z 60 km/h to 2.. nieźle się zwija,setke osiąga po ok 10,5 sek co jak na takie 17 letnie auto jest dobrym wynikiem.Piękne brzemienie i niezawodność - cehca tej jednostki
~szuchaj@poczta.onet.pl
Avant 2.3 E 133KM 98kW
na benzynie chodzi znakomicie, na gazie nierówno na niskich obrotach, czasem nawet zgaśnie ale to wina tandetnej instalacji lpg, 5 cylindrów naprawdę fajnie brzmi
~funnaki
Avant 2.3 E 133KM 98kW
silnik pracuje ladnie, chociaz na moje oko nie lubi za wysokich obrotow. rozpedza sie ladnie (automat) i nie ma obaw przy wyprzedzaniu przy 150 km/h
~WRS
Avant 2.3 E 133KM 98kW
mocny i dosc elastyczny silniczek radzi sobie niezle biorac pod uwage gabaryty tego modelu
~maniek
Avant 2.3 E 133KM 98kW
jak kupiłem to auto to jeżdziłembez włączonego radia silnik ma pomruk jak bokster rewelka!!!!!!
~Sk@ła
Avant 2.3 E 133KM 98kW
Silniczek fajnie brzmi ale nie robi rakiety z tego samochodu, autko swoje waży, ale jeszcze 200 daje rade.
~Michał
Avant 2.3 E 133KM 98kW
2,3 i 5 cylindrów, zabawa zaczyna sie od 3,5 tys obrotów idzie nieźle i ten dżwięk r5 jak muzyka
Audi 100 C4 Avant