Lista ocen Audi 100 C4 (97) - Ergonomia

Na liście zabraknie 225 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Thorne
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Rewelacja - fotele po prostu superwygodne, co prawda regulowane manualnie, ale za to w każdym położeniu. Podobnie jak kierownica. Pod lewym ramieniem kierowcy duży fabryczny podłokietnik ze schowkiem. Komputer pokładowy, nawet jak na dzisiejsze standardy, jest dość nowoczesny. Wszędzie pełno lampek oświetlających wnętrze, choć za mało jest schowków. Dzielona tylna kanapa z pokrowcem na np. narty. Duży bagażnik na podwójne dno na duperele i...
~tusior2@tlen.pl
Avant 2.3 E 133KM 98kW
napiszę bez ściemy-pomimo wieku auta warto w nie inwestować,ergonomia jest ponad przeciętną,auto w kraju od 1996r z przebiegiem 240000,pierwszy użytkownik zrobił nim 100000 ale cofnął licznik,drugi także zrobił 100 i tylez cofnął,wiec ja mam 240+100+100,audik miał uszk.prawy przód lecz podłuznice ok, maska i błotnik też bez wymiany(tak przyszedł w całości z niemiec),pózniej prawy tył ale tylko lekko zderzak obyło się bez jego wymiany,na...
~MICRI
Avant 2.3 E 133KM 98kW
STYLISTYKA WNETRZA JEST POPROSTU IDEALNA PRZEDEWSZYSTKIM JEST TO AUTO JUŻ PARONASTOLETNIE. A LINIE DESKI ROZDZIELCZEJ I WNETRZA SA BARDZO NOWOCZESNE I OBŁE. NIE JAK W BMW NIBY TEN SAM ROCZNIK A WYGLAD JAK MEBLOŚCIANKA TRAGEDIA. PO 14 LATACH NIE ZAUWARZYŁEM ŻADNEGO USZKODZENIA WNETRZA AUTA DLA MNIE FABRYKA.WIDZIAŁEM WNETRZA W BMW CZY OMEGA B PEKNIECIA TAPICERKI POPUCHNIETE PLASTIKI ŻENADA.
~Tomasz
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
Wszystko na swoim miejscu i pod ręką. Brakuje uchwytu na kubki, w ogóle żadnego niema )) Troszkę niewygodnie umieszczony panel otwierania szyb. Jak ktoś jak ja, ma długie ręce, to też będzie narzekał, ale jest klima, więc szyba baaaardzo rzadko się otwiera, jedynie do opłacenia parkingu czy opłacenia samoobsługowej stacji paliw ))
~hunter
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
AUDI i wszystko jasne. Wszyściutko pod ręką, przejrzyste i przemyślane rozmieszczenie włączników. Czerwone podświetlenie robi swoje! Jedyne malutkie utrudnienie to obsługa klimatronika zza lewarka od zmainy biegów - taki sobie dostęp do regulacji nadmuchu.
~s_xtr@o2.pl mogę sprzedać auto, piszczie na mail
Sedan 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
mieszczę w wersji sedan trzy rowery do bagażnika i jakiś jeszcze pakunek, 5 osób jeździ ze mną i jest komfort, a zwłaszcza że posiadam wersję LONG i ma 5 metrów długości :), więc nie wiem jak się jeździ normalną audi 100 C4
~Kalasanty
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Kilka półeczek, wnęk, da się włożyć wszystko co potrzeba i mieć to w zasięgu ręki. Trochę płytki schowek, we Fiacie Uno to jednak miałem dwa razy taki, no ale to jedyna przewaga Uniaka nad Setą ;)
~s_stan@tlen.pl
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
to jest jednak dudziestolatek wiec środek jest całkiem prosto ale ergonomicznie rozmieszczony jedyny minus to popielniczka do której ciężko trafić podczas jazdy :)
~gabriel olech
S4 2.2 Turbo 230KM 169kW
Wszystko co trzeba tutaj jest. Bardzo wygodne skórzane fotele recaro, skrzynia biegów i wszelkie przyciski doskonale poukładane. Kierownica bardzo wygodna i do tego z regulacją.
~SMN
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Przyzwyczaiłem się do Audi, więc w każdym czuję się jak u siebie. W/g mnie wszystko jest tam gdzie trzeba i nie ma niepotrzebnych udziwnień czy patentów.