Lista ocen Audi 100 C4 (15)

~Skati
Sedan 2.0 101KM 74kW
Miałem naprawdę wiele samochodów ale to stare podcziwe audi skradło moje serce. jest to mój najstarszy samochód ale lubię go najbardziej ze wszystkich. urzekła mnie swoją prostotą konstrukcji, trwałością, niskimi cenami części zamiennych, komfortem i stylem którego próżno szukać w nowszych pojazdach. jednym słowem jest to auto z duszą. nabyłem moją "setkę" drogą przypadku. nigdy nie lubiłem audi, było dla mnie za bardzo oklepane,...
~nebucadneccar
Sedan 2.0 101KM 74kW
Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby mnie zawiódł. Nigdy nie odpalałem dwa razy, zawsze łapie za pierwszym. Silnik elestyczny i kulturalny. Przyjemnie się jeżdzi. Mimo że to tylko 101KM to nie brakuje mocy przy wyprzedzaniu. Mimo kilkunastu lat nic się nie psuje. (Silnik)
~DMurawski@Yahoo.com
Avant 2.0 101KM 74kW
Jestem bardzo zadowolony i jest to mój trzeci AUDI 100. Następny chciałbym kupić A6 i na pewno to zrobię. Wśród znajomych mających kontakt z tym samochodem wracają do niego jeżeli przez pewien czas myśleli, że inne marki są lepsze.
~baaartez
Sedan 2.0 101KM 74kW
jest ciepło gdy trzeba i chłodno w upalne dni jednak brakuje klimy. (Wentylacja i ogrzewanie)
~JAC56
Sedan 2.0 101KM 74kW
Uwazam, ze Auto jest jednym z najlepszych modeli tego typu i w tym przedziale wiekowym, mialem wiele aut ale to najbardziej lubie moze z zewnatrz nie wyglada zbyt zachecajaco (mam na mysli kształty nadwozia), ale jesli chodzi o wnetrze to jest nieprzescignione...
4,1
~Stanisław
Sedan 2.0 101KM 74kW
jak na samochód kilkunastoletni spisuje się świetnie.Mało też pali,(10 l)lpg w mieście.Komfort jazdy bardzo dobry.Jedyny mankament w mojej opini to bardzo płytkie schowki.
~DaVid
autko jest wypas smigam nim 6 wiosen i nie narzekam
~agbud_@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 101KM 74kW
Jezeli ktos kupil tak jak ja na zachodzie bezwypadkowe i dba o to autko to jest to samochod ktorego klasa przewyzsza niejeden nowy ! Po prostu rewelacja
~wawrzon@box43.pl
Sedan 2.0 101KM 74kW
tego auta nie da się wykończyć, przejechałem nim 150000 km i prawie się nie psuje
~tylko audi