Lista ocen Audi 100 C4 (76)

4,1
~Marcin
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Jeżeli ktoś szuka auta wygodnego i np. w aucie klasy kompakt czuje się przytłoczony to polecam to auto, myślałem na początku nad BMW E34 520 lub Mercedesem W124 2,6 kat i oglądałem głównie te auta i mercedes w tej cenie za dużo rdzy dawał w gratisie natomiast BMW przeważnie miało zamiast tłumika jakieś rury niczym broń młodzieży ze sztachet party i przyciemniane szyby (BMW - BOLID MŁODZIEŻY WIEJSKIEJ)choć bywają naprawdę utrzymają jak klasyki....
~tusior2@tlen.pl
Avant 2.3 E 133KM 98kW
wiadomo auto wiekowe,ale mało usterkowe,odwdzięcza się za zakup dobrą eksploatacją,rdzy można szukać na nadwoziu i podwoziu ze świeczką
~MICRI
Avant 2.3 E 133KM 98kW
AUDI TO MOŻE NIE NAJLEPSZA MARKA NA ŚWIECIE JESLI CHODZI O NIEZAWODNOSC (JAPOŃCZYKI). ALE JEŚLI CHODZI O STYLISTYKE TO NIEZAMIENIŁBYM NA ŻADNĄ INNA .MOJE AUTO CENIE ZA KOMFORT JAZDY ,WYPOSAŻENIE ,PROSTOTE EWENTUALNYCH NAPRAW, TANIE CZĘŚCI ,DOBRE PRZYSPIESZENIE JAK NA GABARYTY AUTA.
~zaku0
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
jaka na swoje 17 lat to autko jest super komfort jazdy jest niesamowity trzeba dbać i systematycznie usuwać usterki bo jak się to zaniedba to pózniej ciężko będzie to opanować finansowo.
~dawidjey
Avant 2.3 E 133KM 98kW
Ogolnie Audi 100 C4 to udany model.Wnętzre to dla mnie wzór,materiały wykończeniowe najwyższej jak na tamte czasy jakośći.Miejsca dużo dla kazdego,Jeśli gaz to dobry warsztat,jak zadbasz o nią to NA 100% nie pożałujesz !!!
~dave236
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Silnik 2.3 o mocy ok 170 KM. Jazda na gazie i automacie- ekonomiczność i komfort, dosyć duży bagażnik, pomimo butli za tylną kanapą. Posiadam hamulce brembo i porządne wysokie zawieszenie, doskonałe na miejskie chodniki i w gorszy teren. Przyciemnione szyby na tylnych bocznych szybach nie przepuszczają dużej ilości światła, dzięki czemu wewnątrz jest chłodniej w upalne dni. Dobre oryginalne głośniki- dźwięk rozchodzi się po całym wnętrzu auta....
~szuchaj@poczta.onet.pl
Avant 2.3 E 133KM 98kW
znakomity samochód, ktoś kto posiada bezwypadkowy egzemplaż może się nie obawiać dużych przebiegów, a najbardziej polecam 100 z silnikiem 2.5 TDI
~sowix1
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Bardzo elastyczny silnik, stabilny, bez najmniejszego problemu. Dobrze pasuje do tego auta - wiadomo że do wyścigów się nie będzie nadawał ale do swobodnej jazdy (nawet do 150), wyprzedzania jest bardzo dobry. (Silnik)
~Michał
Avant 2.3 E 133KM 98kW
No spójrzcie na c4 czy nie jest śliczne. A teraz popatrzcie ma MB, Omegi, bejce, scorpio´ny, camry i reszte z tamtych lat i co. Nie mają żadnych szans w porównani z c4 tak z zewnątrz jak i wewnątrz. Cena wprawdzie w wielu przypadkach wyższa ale i zalety ma niepodważalne. Silnik 2,3 jest najmniejszy godny polecenia (tem dźwięk 5 cylindrów), potem 2,8 6 cyl i 2,5 tdi. Reszta to male nieporozumienie. Jak coś to pytajcie na forum...
Dziennik kosztów dla Audi 100 C4
7,9
6,4
14,2
~Marek100C4 2.3E
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Idealne auto w stosunku jakości do ceny. Duży komfort podróżowania niskim kosztem.