Lista ocen Audi 100 C4 (45)

~Tomasz
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
Bardzo fajne autko. Mam go już ponad 3 lata, więc mogę napisać opinię. Zamieniłem Opla Omege na tą Audi, choć Omega była ładniej utrzymana. "Setka" była bardzo zaniedbana ale za cały ten okres wyłądowała na lawecie tylko raz - pękła nagrzewnica, była to tania podróbka, więc nie ma co się dziwić. W autku nic się nie psuje, tylko się zużywa, wymiany, naprawy są proste, można samemu grzebać, naprawiać i wymieniać.
~hunter
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
Autko przeszło moje najśmielsze oczekiwania: napęd quattro (to juz mój drugi - wcześnie audi 90 2,3 5cyl.), 174 konie i motor V6 to jest to! Kompromis komfortu, bezpieczeństwa i najwyższej jakości z ceną. Samochód ma już swoje lata ale niewiele fabrycznie nowych "plastików" może się z nim równać jakością wykończeń, wyciszeniem i elastycznością nie wspominając już o prestiżu marki AUDI. Blachy w podwójnym ocynku (standard Audi) co gwarantuje...
~MICH1974@interia.pl
Avant 2.8 E V6 174KM 128kW
najfajniejsze autko jakie mialem. wygodne , ekonomiczne szkoda tylko ze nie quatrro - chociaz ten naped niesie za soba dodatkowe nie male koszta. NAPRAWDE POLECAM. moze to "zboczenie" ale napewno nie bede mial samochodu innej marki. AUDI AUDI AUDI :)
~quatt
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
Audi C4 2,8 quattro avant. Duża i całkiem zgrabna bryczka. Wysoki komfort jazdy i duża niezawodność. Świetnie sprawdza się jako rodzinny samochód. Dobra instalacja gazowa i wtedy spore zużycie paliwa da się przeboleć. Taka typowa taksówka - zatankować, wsiadać i jechać. Ogólnie polecam.
~pepek26.03@gmail.com
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
jak na ten rok to silnik pracuje idealnie. zero stukania pukania. elastyczny (Silnik)
~mir.mon@wp.pl
Avant 2.8 E V6 174KM 128kW
POLECAM ! nie bójcie się dużej pojemności , w brew pozorom są to silniki ekonomiczne przy tak dużej masie i mocy . Porównywalne auta innych marek są pod tym względem z tyłu OMEGA 2.0 16 V pali tyle samo ( 141 KM ) , BMW czy MERCEDES - zapomnijcie !!!! S 4 to smoki , lecz osiągi są boskie !!!
~Riddick
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
super jezdzi komfort to przyspieszenie jakosc ale spalanie ponizej pasa (Silnik)
~Stefan
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
Auto jest super jeśli chodzi o silnik skrzynie układ jezdny nie ma się po prostu do czego doczepić a poza tym gdy potrzebujecie samochodu uniwersalnego do pracy dla rodziny i do ścigania się w tej klasie nie ma innego szczególnie polecam wersje s4 lub 2.8 quattro.
~Darkos
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
180 koni w V6 to musi mruczeć. W trasie tylko 5 bieg i gaz. (Silnik)
4,1
~bartek-r@tlen.pl
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
Trzeba trafić na auto z "dobrej" ręki, nie wytłuczone!!! Kiepski egzemplarz bedzie cię słonokosztował! Przed zakupem, wetkni ręce gdzie się da! Odradzam jasny welur (brudzi się) i skórę bez wentylacji; spocisz sie nieco!!! Pali dużo ma kopa ... Jedzie do 240 km/h (sprawdzone). Wersja Avant jest godna polecenia! Dobre auto bedzie cie woziło przez lata!