Lista ocen Audi 100 C4 Sedan (56) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 120 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~s_xtr@o2.pl mogę sprzedać auto, piszczie na mail
Sedan 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
w audi a8 z silnikiem 4,2 jedynie na tylnych fotelach jest więcej miejsca niż u mnie, no i może trochę szersze jest, ale fotel kierowcy i pasażera wysunięty jest bardziej do drzwi i to ich naraża na niebezpieczeństwo podczas uderzenia bocznego, ja mam troszkę bliżej do pasażera obok, ale to nie robi różnicy, mam szeroko pasażer też, a w a8 na nogi mniej miejsca jest niż u mnie bo skrzynia biegów w a8 jest wielka i idzie do tylnego napędu,...
~Marcin
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Mam podłokietnik zrobiony z poduszki tylnego siedzenia co powoduje że jest miękki duży i szeroki (rewelacja polecam każdemu kto niema podłokietnika a chce kupić jakiś podłokietnik (wystarczy znaleźć audi na szrocie i wymontować z tylnego siedzenia za 20 zł ja nawet dostałem w takim samym kolorze tapicerki)automat plus podłokietnik to po prostu bajka. Ja nie chce wysiadać z tego auta i czasami jeżdżę 800-90 km na godzinę bo czas dla mnie się...
~RedSoon@op.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
5 osób to żaden problem, jeździłem już z kolegą który ma 190 cm i fotel był odsunięty do końca za nim spokojnie jest jeszcze miejsce dla średniej wzrostem osoby, także czy osoby dorosłe czy to dzieci, dla każdego miejsce się znajdzie. Na dłuższą trase dobrze pasują fotele, nie są za miękkie, wystarczająco szerokie.
~Darek
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Jak na tę klasę auta jest OK. Małe zastrzeżenia można mieć do miejsca na przednim fotelu pasażera. Z tyłu jest chyba lepszy komfort. Proszę pamiętać, że wymagania w tym segmencie aut powinny być duże. Stanowisko pracy kierowcy to marzenie, które spełnia się np. w czasie 1,5 tyś km podróży.
~Tomasz
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
Sporo miejsca. Mam welurowe kanapy, powtarzam - KANAPY! ))) Długie trasy, plecy nie bolą ani nic innego )) Raz nawet pod czas dłuższej trasy spałem w samochodzie na tylnej kanapie (mam 188cm wzrostu), skulony ale wyspałem się. Miękko jak na kanapie u babci )))
~zaku0
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
duży samochód dużo miejsca.jestem zauroczony przestrzenią w środku ,pełen komfort dla kierowcy jaki i dla pasażerów. miejsca w bagażniku b.dużo chociaż mam butle z gazem to pakuje sptrzęt narciarski do środka z nartami dla 4-osob rodziny w lecie cały sprzęt biwakowy.
~ marc
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Nasza rodzina (5osób) podróżuje komfortowo, jest dużo miejsca, może poprzedni scenik II mógł konkurować pod względem wyprofilowanych foteli, ale całą resztą audi go bije na łeb, mimo że 10 lat starsze
~Skati
Sedan 2.0 101KM 74kW
w końcu to limuzyna z dawnych lat. miejsca jest pod dostatkiem z przodu, z tyłu jak i wa bagażniku. brakuje tylko możliwości składania foteli ale to w końcu limuzyna:).
~Marek100C4 2.3E
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Ja mam 186cm wzrostu a fotel mam podsunięty jeszcze do połowy! Doskonałe auto bardzo wygodne. Możliwość dostosowania fotela w poziomie pionie i wypukłość pleców!
~nebucadneccar
Sedan 2.0 101KM 74kW
Ogromne auto i bardzo dużo przestrzeni. Jestem wysoki i czuję się w tym samochodzie bardzo dobrze. Z tyłu miejsca więcej niż powinno być, nawet na fotelik z dzieckiem.
Audi 100 C4 Sedan