Lista ocen Audi 100 C4 Sedan (65) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 111 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ marc
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Sprowadzenie z instalacją LPG to koszt 12 tys., można coś kupić dużo młodszego ale niekoniecznie lepszego(sam to przerabiałem) 80-tkę jak sprzedawałem miała 17-lat, wydawało mi się że stara i trzeba wymienić, znajoma jeździ już 2,5 roku i nic nie dokłada,i śmieje się że następne audi też odkupi, tak że nie trzeba się bać Audi po 15-stce, oczywiście jeżeli nie jest przekręcona 2 razy i bita
~Następne A6 C4
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Trzeba pamiętać,że egzemplarze za ok. 2500 - 4000 zł to zaniedbane heble, których właściciele chcą się pozbyć. Docenione C4 2.4 Diesel to kwota ok. 5,5 tyś zł. Oczywiście to nie zasada, ale daje do myślenia. Za te pieniądze chyba nie kupi się nic lepszego i tak wygodnego w tej klasie, może jakieś W124, ale wątpię czy w dobrym stanie.
~s_xtr@o2.pl mogę sprzedać auto, piszczie na mail
Sedan 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
auto moje za 20000 kupione, sprzedać chcę za 15000, no auta szybko poleciały w dół, ale wolę swoje audi niż jakąś pandę za 40000, czy coś innego nowego bo nowe auta się psują. mam u siebie pełen pakiet elektryki w samochodzie, nie widziałem tak wypasionej c4 nigdy może też dlatego że jest wyjątkowa (long)
~Tomasz
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
Aktualnie Audi 100 C4 2.8 V6 w dobrym stanie i z dobrym wyposażeniem nabiera na wartości. Rok 2016 - za cenę w/w "Setki" można kupić A6 C4 lub A6 C5. Ale to już nie te Audi, nie ten styl. No i Setka robi większe wrażenie na ulicy niż A6 C4 czy C5. To już klasyk ))
~TtTzZz
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Kupilem samochod od pierwszego wlasciciela co jest rzadkoscia ,na zadnych alufelgach samochod nie bedzie wygladal tak dobrze jak na oryginalnych i takie wlasnie mam:D Za kilka tysiecy mozna miec auto na lata jezdzenia w dodatku bardzo wygodne i wdzieczne :)
~Darek
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Zadbane Audi jest warte wydania każdej złotówki. Zdecydowanie odradzam kupno modelu zajeżdżonego po "okazyjnej cenie." Jeśli nie stać Cię na zadbany egzemplarz bądź utrzymanie Audi (trochę droższe niż przeciętne auta) lepiej poszukaj innej marki.
~Marcin
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Za 5500 zł nie kupię niczego tych gabarytów z klima tronikiem i automatem (proszę nie porównywać do tego auta Omegi o pięć lat młodszej lżejszej o 500 kg bo niema już nadkoli i progów i bierze oleju 1 l/1000 km)
~Skati
Sedan 2.0 101KM 74kW
samochody są tanie ale oferują bardzo dużo. polecam niezajeżdżone egzemplarze z niemiec. jest to auto które już nie straci na wartości jeśli jest zadbane a nawet będzie zyskiwało na wartości z czasem.
~pol22rr
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
nie ma bardziej wytrzymałego i przestronnego auta w tej cenie na dodatek oferującego komfort oraz bezpieczeństwo dla pięciu osób, które bez problemu mogą podróżować tym autem nawet w dalekie trasy.
~roberte313
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
takie wygodne i w miarę zbierające się auto z rocznikami wiadomo jakimi to dla mnie o wiele lepsza oferta niż jakaś padaczka bez najmniejszej jakości nawet jeśli jest o wiele młodszym autem :)
Audi 100 C4 Sedan