Lista ocen Audi 100 C4 Sedan (62) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 114 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
Wymieniałem wiatrak i 2 razy nagrzewnice. Oryginalne pracowały znakomicie, zamienniki tak sobie ale nie narzekam, w zime grzeje fajnie, a w upały szybko chłodzi wnętrze - około 2 minuty i leci zimne powietrze. Klimatronic bardzo dobrze rozprowadza powietrze, raz się ustawia na odpowiadającą temperaturę, ustawia się "auto" i można zapomnieć o jakichś zmianach, wszystko zrobi sam ))
~RedSoon@op.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Ogrzewanie słabsze niż w Mercedesie W124, ale i tak rozgrzewa się w aucie dość szybko. Kilka minut po odpaleniu silnika i przejechaniu 3-4 km w aucie jest ciepło a póżniej trzeba zmniejszyć temperature pokrętłem bo można się ugotować. Nawiew ok, ale nigdy to nie będzie klimatyzacja.
~s_xtr@o2.pl mogę sprzedać auto, piszczie na mail
Sedan 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
wentylatory w zimie za bardzo dają, trza se regulować temperaturę, w lecie klima załatwia sprawę, i dlatego że sprostuje moim, i pasażerów oczekiwaniom jest świetnie, a do tego z tyłu mam nawiewy u góry, między siedzeniem kierowcy i pasażera a do tego na nogi tylnych pasażerów
~Wojt
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Wentylacja znakomita, dodatkowy panel nawiewu dla pasażerów tylnej kanapy. Ogrzewanie niestety kiepskie , silnik potwornie długo się nagrzewa , jak juz w końcu się nagrzeje to jest na prawde cieplutko
~Następne A6 C4
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Nie mam klimatyzacji, latem trochę się pomęczę, ale za to w zimę to tak jak Mercedesie W124 czy Ładzie 2107 :) Kilka chwil silnik pochodzi, wyjadę z garażu, zamknę bramę i w środu odczuwa się ciepłe powietrze.
~zaku0
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
klima to podstawa ,więć jeśli działa to jest super.Problemy z nagrzewnicą i zaworem podciśnienia(wycieki płynu)jak dla mnie to jeden z większych bolączek tego modelu.na szczęście zamienniki tanie.
~AUDI 100 C4 2,6 AVANT
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
KLIMATRONIK - W LATO CHLODNIUTKO, W ZIME CIEPLO(UPAL!!), ZERO PROBLEMOW Z PAROWANIEM SZYB. NO I SZYBERDACH - NAWET PRZY UCHYLONYM BEZ WZGLEDU NA DESZCZ NIE KAPIE DO SRODKA.
~hunter
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
Klimatronik mistrz! Włączenie odparowania szyby w 15 s. robi swoje!!! Autko szybko się rozgrzewa. A jeśli ktoś (tak jak ja :p) ma webasto i podgrzewane fotele to już w ogóle bajka!!!
~Marcin
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
posiadam klima tronik i jest naprawdę doskonale.szybko upał i nawet jak szyby zaparowane wystarczy na chwilę klimatyzację włączyć i po problemie

Usterki Audi 100 C4

Audi 100 C4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marek100C4 2.3E
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Częstym problemem w setkach jest chyba problem z nagrzewnicą ale mimo to, że nadaje się do wymiany to i tak grzeje wystarczająco żeby nie zmarznąć ;)
Audi 100 C4 Sedan